Стрітення Господнє прозою

Підібрано 2 з 163

Дорогі {звернення}!

Щиро вітаю вас із Святом Стрітення Господнього.

Це свято пов’язане із важливою подією в історії християнства – внесенням новонародженого Божого Сина до храму, де, за біблійним сюжетом, Його зустріли Святий Симеон та праведна Анна.

Відтак, для нас, християн, Свято Стрітення Господнього, символізує першу зустріч кожного із нас з Богом у храмі. Зустріч наших сердець з Серцем Христа, повним любові і милосердя.

Також 15 лютого, за фольклорною традицією, зима з весною зустрічаються. У цей день наші предки оспівували та закликали весну, раділи прийдешньому відродженню природи.

Тож, вітаючи сьогодні усю громаду із святом, щиро бажаю, щоб у вашому житті відбулася знаменна зустріч з Божим Словом, Правдою, Любов’ю.

Нехай весна квітує у вашому серці цвітом радості, натхнення, щастя.

Шануймося!

З нами Бог і Україна!
#1
Шановні {звернення}!

Щиро вітаю вас зі світлим святом Стрітення Господнього – святом, що прославляє Богоявлення на землі, звеличує Ісуса Христа та віддає честь Пречистій Діві Марії, як Богоматері.

З давніх-давен день Стрітення Господнє вважалося днем першої зустрічі зими з весною, зустрічі холоду і тепла. У цей день наші предки оспівували та закликали весну, раділи прийдешньому відродженню природи.

Упевнений, що тепло любові, яке є у наших серцях сприятиме відродженню духовності, порозумінню, вірі у краще майбутнє. Бажаю Вам сімейного добробуту, радісних усмішок, здоров'я, любові, миру і процвітання!

Нехай Стрітення Господнє стане символом оновлення нашого життя!
#2
Найближчі свята
30 листопада
1 грудня
3 грудня
4 грудня

Тариф L на 3 міс.

Стрітення Господнє

Вітання зі Святом Стрітення Господнього. Стрітення відзначають на 40-й день після дня народження Ісуса Христа. У дохристиянських звичаях цей час Стрітення (Стрічення) здавна сприймається, як зустріч зими з весною. Казали, що в цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче, та сама лиходійка від свого хотіння тільки потіє.

Стрітення відзначають на 40-й день після дня народження Ісуса Христа. Урочисто відзначати його почали з кінця V століття. Відзначають його в пам'ять про те, як Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після Його народження.

Коли Діва Марія разом з Йосифом принесла Ісуса до храму, їх зустрів там сивий старий Симеон, який чекав зустрічі з Господом вже багато років. Згідно з Євангелієм від Луки, Симеон був праведником і від Духа Святого був звіщений, що він зможе вмерти лише тоді, як побачить Ісуса Христа. Те й здійснилося — Симеон міг одержати тепер вічний спокій. Перед смертю старець Симеон сповістив, що Немовля, яке йому нарешті судилося побачити, вийде «на служіння спасіння людей».