Тости за батьків

Підібрано 36 з 64

В одного торговця був син, і дав йому торговець якось монету: "Копі, синку, гроші". Син викинув монету у воду. Батько йому нічого не сказав. Син же продовжував жити в будинку батька і нічого не робити. Покликав тоді батько сина і сказав: "Іди, сину, і сам зароби собі на життя".

Пішов син і найнявся на роботу. З ранку до ночі він місив голими ногами глину і заробив гроші. Приніс він гроші додому і подає батькові. Батько йому каже: "Піди й кинь їх у воду". Син опустив голову і зрозумів, як він був несправедливий до доброти батька.

Так вип'ємо ж не за ремінь і різки, а за мудрість наших батьків і дідів!
#1
Закохався юнак у дівчину іншої національності. Вирішив одружитися на ній. Дівчина сказала: "Я піду за тебе заміж, але спершу зроби для мене сто справ". Hачал хлопець виконувати її примхи.

Спочатку вона змусила його залізти на скелю без єдиного виступу. Потім зістрибнути з тієї скелі. Юнак стрибнув і зламав ногу. Тоді вона звеліла йому ходити і не кульгати. І інші були завдання: перепливти річку і не замочити рук; зупинити розлюченого коня і поставити його на коліна; розрубати яблуко, яке дівчина поклала собі на груди. Виконав хлопець 99 справ. Залишилось одне. Тоді дівчина сказала: "А тепер забудь своїх матір і батька, і свою мову". Hедолго думаючи, хлопець скочив на коня, махнув батогом і поскакав назавжди.

Цей тост за те, щоб ніколи не забували тих, хто дав нам життя, і за нашу рідну мову.
#2
В одному місті проходив бій биків. Два бика приготувалися до смертельної битві, але було помітно, що сили у них не рівні. Один був дуже великим, про іншу - дуже дрібним і крихким. Всі зрозуміли, що здоровий переможе. Але от коли вони з розгону наблизилися, здоровий став на коліна перед крихким.
Чому? Він впізнав у ньому свого батька.

Так вип'ємо ж за те, щоб навіть будучи дорослими, ми не соромились стати на коліна перед батьками.
#3
Однієї мудрої людини запитали:
- Що б ти сказав, якби зустрів розумну, добру й уважну жінку?
Мудрець відповів:
- Я б сказав, привіт ... мама!
Пропоную випити за розумних, добрих і уважних жінок, за наших мам!
#4
Як-то підходить син до батька і запитує:
- Тато, а хто такий президент?
- Президент - це людина, яка керує всіма. Ось я, можна сказати, президент сім'ї.
- А мама?
- Мати - міністр фінансів.
- А баба?
- Баба стежить за всіма - значить СБУ!
- А я?
- А ти - народ.
На наступний день переляканий син телефонує батькові:
- Тато, тато, тобто президент! До нашому міністрові фінансів прийшов інший президент ... Вони закрилися в спальні! СБУ - спить, а народ - хвилюється! ..
Щоб народ не хвилювався, СБУ не повинен спати! Він повинен бути завжди напоготові! Пропоную випити за СБУ, тобто за бабусь і дідусів!
#5
Я п'ю за тих, хто життя мені дав.
За те, що можна в життя дати.
Я піднімаю свій келих ...
За двох людей: батька і мати!
#6
Тато мій милий, любий, хороший.
Дуже я хочу на тебе буть схожий.
Ніжний і добрий, мужній і сильний,
Розумний, веселий і самий надійний.
Обнімаю і цілую я тебе у свято
Ти найкращий в світі, мій хороший тато.
#7
Моя матусю, дякую тобі
За все, що маю і що буду мати.
І за життя дароване мені,
Тобі вклоняюсь низько, люба мати.
Моя рідненька, дякую тобі
За те, що не могла спокійно спати,
За все, що дозволяла ти мені
І вміла так промовисто мовчати...
Моя єдина, дякую тобі
За терпіння - вічне і без краю...
Цілую руки твої золоті
І щаслива з того, що тебе ще маю...
За все, матусю, дякую тобі.
#8
Спасибі Вам, тату, за щедре тепло,
За людяність Вашу, безмежне добро,
За те, що зростили, за хліб на столі.
Спасибі, рідненький. Уклін до землі.
#9
Мамо моя, люба, наймиліша,
Яке щастя, що ти в мене є!
Твої очі самі найрідніші,
Ти, неначе сонечко моє!
Побажаю я тобі здоров'я,
Радості у серці назавжди.
І живе нехай воно з любов'ю
Тих, кого так ніжно любиш ти!
#10

Найближчі свята
16 червня
18 червня
23 червня

Тариф L на 3 міс.

За батьків

В будь-якому випадку, красиво сказати тост сьогодні може практично кожен, головне до цього підготуватися. Особливо коли мова йде про найрідніших нам людей - батьків. У кожної людини мати і тато стоїть початком життєвого шляху, адже вони подарували нам життя, навчвили говорити і запалили в серці світло життя. Саме Вони завжди нам дарують свою лагідність, терплячість, вчать розуму. Тож, для найрідніших на сайті можна зустріти безліч різноманітних тостів. Таким чином, на сьогоднішній день знайти цікаву та прикольну цитату на честь батьків з його допомогою досить швидко і легко.

Важко уявити собі сучасне святкування чи різні урочистості без тостів, які, як правило, говорять, підіймаючи келихи, і ще раз бажаючи імениннику або молодим певних благ. При цьому користуються популярність як довгі, так і короткі тости, смішні та красиві, віршовані чи прозові. Адже головна його мета - це побажання родичів, друзів або просто гостей, що зібралися за столом, випити за здоров'я, благополуччя або довголіття господарів. У більшості випадків прикольні тости мають певне призначення, тобто їх можна говорити тільки на певних видах урочистостей. Так, наприклад, гарні слова про народження сина чи доньки будуть недоречними на весільному банкеті, а от ще раз побажати щастя та любові молодим батькам буде цілком прийнятно. Що говорити, деякі люди, що володіють ораторським мистецтвом, здатні спонтанно придумати гарні тости та побажання, сидячи за столом. Але що стосується більшості учасників подібних заходів, то тут без допомоги не обійтися.