Привітання з Днем військ протиповітряної оборони України

Підібрано 5 з 12

Поздоровляю мужніх вартових повітряного простору України з професійним святом – Днем Військ Протиповітряної оборони.

Наші співвітчизники впевнені: завдяки вашій самовідданій ратній праці небо над Україною завжди буде мирним, а творча праця нашого народу – надійно захищеною.

Бажаю воїнам і командирам Протиповітряної оборони успіхів у дорученій відповідальній державній справі – гарантуванні безпеки Вітчизни.

Міцного вам здоров’я, добра і щастя, шановні товариші!
#1
Товариші генерали і офіцери, прапорщики і сержанти, курсанти і солдати, працівники Збройних Сил України! Шановні ветерани Військово-Повітряних Сил та Військ Протиповітряної оборони!

Другого серпня наша держава вшановує захисників неба Батьківщини, які відзначають своє професійне свято – День Повітряних Сил Збройних Сил України.

Установлення цього свята є свідченням визнання Українським народом важливого значення високоманевреного виду Збройних Сил України, створеного на основі могутнього потенціалу Військово-Повітряних Сил і Військ Протиповітряної оборони, у забезпеченні захисту повітряного простору незалежної України.

Особовий склад Повітряних Сил Збройних Сил України, вірний славним бойовим традиціям, з честю виконує свій обов’язок перед народом, демонструє вірність Військовій присязі, високий бойовий вишкіл, професіоналізм та наполегливість у вирішенні поставлених завдань під час несення бойового чергування та підготовки військ.

У цей святковий день висловлюю слова щирої вдячності всім військовослужбовцям, ветеранам і працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України за сумлінну самовіддану службу Вітчизні та зразкову ратну працю.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя та добробуту у ваших родинах, звершення всіх планів і задумів, нових успіхів заради зміцнення обороноздатності нашої Держави!

Слава Україні!
#2
Під захистом небо наше -
ППО завжди на варті,
Щоб діти всієї землі
Вночі міцно спати могли.
Нам зенітники потрібні,
перехоплювачі важливі
І локаторщікі теж.
Ворог тоді вже не зможе
Мирний сон підірвати в країні:
Небо наше на замку.
Вітаємо ППО!
Немає надійніше його!
#3
Вмієш те, про що інше мріяти
Не сміє навіть. Ти - набагато крутіше:
Ти можеш вище хмари літати,
Літаєш вище найгрізнішою хмари!
Інший: ти птах? чи немає? - Не зрозуміє,
Але, тяжкість тяжіння осилять,
Ти піднімаєш в небо літак,
Неначе розпрямляти руки-крила!
Ні, не один літати під Сонцем рік
Тобі, а тому: земний удачі,
Посадок м'яких, менше негоди,
Дружини, дітей прекрасних, будинки, дачі!
Літаючи в піднебессі, немов птах,
Бажаємо в птицю все ж не перетворитися!
#4
Під захист небо наше -
ППО Завжди на варті,
Щоб діти всієї земли
Вночі міцно спати могли.
Нам зенітнікі Потрібні,
r Перехоплювачі Важливі
n І локаторщікі ТЕЖ.
Ворог тоді зможите
Вже не Мирний сон підірваті в Країні:
Небо наше на замку.
Вітаємо ППО!
Ні надійніше йо!
#5
Найближчі свята
24 липня
26 липня
28 липня

Тариф L на 3 міс.

День ППО

Це свято було встановлено Указом Президента України № 602/97 за заслуги Військ ППО у забезпеченні обороноздатності держави.

Війська Протиповітряної оборони Збройних Сил України складають Систему протиповітряної оборони держави і виконують певні завдання у взаємодії з військово-повітряними Силами, військами Протиповітряної оборони Сухопутних військ, силами і засобами протиповітряної оборони Військово-Морських Сил і Прикордонних військ України. Структурними складовими Військ ППО є зенітні ракетні війська, радіотехнічні війська і винищувальна авіація, а також війська зв'язку, спеціальні частини, підрозділи забезпечення і військово-навчальні заклади. Війська ППО є видом Збройних Сил України і призначені для попередження про напад легко-космічного противника, захисту важливих адміністративно політичних центрів і прикриття промислово економічних районів, угрупувань Збройних Сил важливих військових та інших об'єктів від ударів з повітря. У мирний час вартові неба України здійснюють бойове чергування з охорони державного кордону країни в повітряному просторі і контролюють перельоти повітряних суден через державний кордон, загальна довжина якої з 9-ма країнами світу складає 7698 кілометрів. Цілодобово бойове чергування несуть близько 2500 військовослужбовців. Протягом доби здійснюється радіолокаційне супроводження більше 400 літальних апаратів, а за місяць ця цифра досягає 12-13 тисяч. Сьогодні в Військах Протиповітряної оборони 9 частин мають почесні найменування. Десять військових частин нагороджено бойовими орденами, а ще дев'яти вручені бойові прапори. У штабі Військ ППО служить єдина жінка-полковник у Збройних Силах України - Тетяна Корсунь.