Привітання з Днем автомобіліста

Підібрано 17 з 403

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!
Щиро бажаємо щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!
#1
Сердечно вітаємо всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника.

Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами – сусідами.

Щиро бажаємо усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!
#2
Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

Транспортна система країни виходить на все більш високий рівень. Сучасні транспортні шляхи стають ознакою модернізації життя, свідченням стабільного та динамічного розвитку держави. Вірю, що автодорожники та автомобілісти й надалі докладатимуть зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів.

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів.

Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено скільки чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь гордість за свою професію, „відчуття ліктя” мають особливе значення.

Вітаю всіх, хто вірний професійному обов’язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі ви – на одному шляху. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень. Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслуженої поваги.

Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!

І, як кажуть, "ні гвіздка, ні жезла"!
#3
В дорозі півжиття Ви провели,
Не раз в дорозі іншим
Ви допомогли,
Для Вас машина, як друг вірний,
Слухняний, лагідний, незмінний.
І в це гарне для вас свято,
Побажаємо багато:
Світло лиш зелене Вам,
Треба випить 200 грам.
#4
Сердечно вітаю всіх водіїв
Автобусних маршрутів міста, працівників автодорожнього господарства з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника. Щиро бажаю усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!
#5
Дякую, Вам шановні, за самовіддану працю, вірю, що людські якості та набутий досвід і
професіоналізм старші колеги передаватимуть своїм послідовникам задля примноження
кращих професійних традицій автомобілістів і дорожників. Зичу успіхів у всіх
починаннях. Будьте завжди солідарні у боротьбі за підвищення рівня життя,
соціального захисту і в сфері оплати праці, у створенні її безпечних умов на кожному
робочому місці.
#6
Шановні працівники дорожньої галузі!
Від імені об’єднаної профспілки працівників шляхових господарств області щиро вітаю вас з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника.
Щиро дякую вам, шановні трудівники, за те, що, незважаючи на складну фінансово-економічну ситуацію, ви докладаєте значних зусиль для забезпечення безпеки руху, будівництва, ремонту та утримання в належному технічному стані автомобільних доріг.
Бажаю всім працівникам і ветеранам галузі міцного здоров’я, щастя і добробуту, сімейного затишку, трудового натхнення і творчої наснаги на благо процвітання нашої Батьківщини.
#7
Із професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника
Вітаю насамперед дружний і сумлінний колектив рідної мені філії __________, а заодно й всіх авто перевізників та ветеранів цієї галузі нашого краю. Бажаю усім вам, колеги, та вашим рідним здоров’я міцного, сімейного благополуччя, нових успіхів у праці на благо рідної України та її унікальної перлини – чарівної Срібної Землі, щастя, добра та процвітання.
Нехай усіх вас і ваших близьких береже Всевишній!
#8
Шановні працівники дорожньої галузі!
Сердечно вітаю вас із нашим професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника, яке відзначається в Україні в останню неділю жовтня. З цієї нагоди щиро бажаю всім працівникам і ветеранам дорожньої галузі міцного карпатського здоров’я, миру й злагоди, нових успіхів у трудовій діяльності, спрямованій на доведення всіх автошляхів нашого краю до такого стану, щоби рух по них був максимально безпечним, комфортним і зручним, а добро, щастя і радість нехай будуть для вас щодня невід’ємними. Прихильної вам долі та Божого благословення на многії літа!
#9
Шановні працівники дорожньої галузі!
Тепло вітає вас із професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника, яке відзначається в останню неділю жовтня. Щиросердечно бажаю всім працівникам і ветеранам дорожньої галузі міцного здоров’я, нових здобутків у трудовій діяльності в ім’я процвітання рідної України й доведення всіх автодоріг на теренах нашої Срібної Землі до такого стану, щоб рух на них був безпечним, комфортним і зручним. Миру й злагоди в сім’ях, добра і благополуччя!
З повагою ________.
#10

Найближчі свята
24 травня
25 травня

Тариф L на 3 міс.

День автомобіліста

З 1993 року відповідно до Указу Президента № 452/93 в Україні почали відзначати День автомобіліста і дорожника, а не просто День водія.

Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства щорічно відзначається в останню неділю жовтня. З кожним роком в країні збільшується кількість автомобілів, автобусів, тролейбусів. Автотранспортом в Україні перевозиться 22% вантажів і 88% пасажирів. Дорога - це символ руху. Дороги ведуть нас у майбутнє, з'єднують з рідними і близькими людьми, об'єднують народи і країни. Дорога - це символ України, яка впевнено прагне до кращого життя, до економічного зростання і соціального благополуччя.