Привітання з Днем водного господарства

Підібрано 14 з 33

Шановні працівники водного господарства!

У цей святковий недільний день бажаємо Вам всього самого найкращого! Успіхів Вам, здоров'я, щастя, родинного затишку та професіональних досягнень. Нехай здійсняться усі Ваші найпотаємніші мрії, а цей рік принесе тільки приємні спогади та емоції!
#1
Вітаючи вас із професійним святом, не можу не зазначити, що всі громадяни України щодня відчувають результати вашої праці, споживаючи воду. Кожна галузь економіки потребує надійного водопостачання та належного функціонування водогосподарських об’єктів. Ваша робота є життєво необхідною для забезпечення населення високоякісною питною водою і для живлення української ниви вологою заради високих та щедрих врожаїв.

Дозвольте у короткому виступі зупинитися на використанні вологи у сільському господарстві. А саме - про внесок працівників водогосподарського комплексу у меліорацію земель, задоволення потреб аграріїв у водних ресурсах.

Нещодавно тижня наш аграрний комітет провів виїзні слухання у Херсонській області на тему «Як повернути землі господаря?». І одна з головних тем, яку ми обговорювали, - зрошення, меліорація, осушення.

Не мені вам казати, що наситити водою південні угіддя нашої держави означає вирішити стратегічні національні завдання з виконання продовольчої програми.

Ми з радістю і гордістю дізналися, що останніми роками на Херсонщині суттєво зросли площі зрошуваних земель. Що орендарі та сільгоспвиробники виявляють дедалі активнішу зацікавленість в ефективному використанні та впровадження новітніх технологій.

На кошти землевласників та інвесторів повним ходом будуються системи краплинного зрошення. Завдяки цьому деякі господарства уже досягли урожайності пшениці - 82 центнера з гектара (середня в Україні 30-35), ячменю - 60 центнерів з гектара, збирають з гектара по 615 центнерів багаторічних трав на зелений корм. Тобто - аграрна галузь області має всі перспективи для стрімкого розвиту. Адже високі врожаї - це зростання поголів’я худоби, робота переробних підприємств, виробництво продуктів харчування тощо.
#2
Шановні працівники водного господарства України!

Від імені колективу Державного комітету України по водному господарству і від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності -Дня незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію нашої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Від душі бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, гарного настрою, добра, радості, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України,

добробуту її народу.
#3
Люди майбутнього!
Будьте дбайливі,
Ви маєте досвід тисячоліть!
Природа й людина - єдине ціле,
Їх неможливо ділить.
Вчіть і досліджуйте рідну природу,
І для нащадків своїх збережіть.
Не зупиніть шлях історії людства
На жоден крок, жодну мить.
Ми чисті річки, чисті озера
Хочемо вам залишить,
Щоб на планеті Земля ніколи
не пролунало: - "ДОПОМОЖІТЬ!"
#4
Над Дніпром-Славутичем
Пташка пролітає...
Може радіації
У воді немає?
Он рибалка вудкою
Рибу підсікає...
Може у Славутичі
Хімії немає?
А на пляжі мати
Дитинку купає
То ж напевно, бруду
У Дніпрі немає.
Люди! Схаменіться!
Бережіть природу!
Нашій екології
Не завдайте шкоду!
Хай плаває риба,
Хай пташка літає,
Хай дитя не плаче
Як в Дніпро пірніє.
#5
Враховуючи важливість Вашої професії, і відзначаючи вагомий внесок у розвиток
водного господарства і меліорації земель,задоволення потреб населення і галузей національної економіки у водних ресурсах,
зичимо Вам міцного здоров'я на довгі роки, професійних здобутків та сімейного благополуччя.
#6
Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників водного господарства.

Ваша робота життєво важлива як для кожної людини, так і для держави в цілому, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який маємо використовувати дбайливо та розумно.

Перед вами стоять відповідальні завдання: зберегти водні багатства України для наступних поколінь, налагодити водопостачання відповідно до найвищих європейських стандартів, гарантувати безпеку населення від повеней.

Катастрофічний паводок 2008-го року підтвердив необхідність реформи водогосподарської галузі, насамперед створення ефективного протипаводкового комплексу.

Переконаний, що завдяки професіоналізмові, багатому досвіду та вірності обов'язку ви з честю відповісте на всі виклики.

Зичу міцного здоров'я, щастя, добробуту, невичерпної енергії, успіхів у житті та праці.
#7
Шановні працівники водогосподарського комплексу!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника водного господарства!
Своєю наполегливою працею ви на високому професійному рівні реалізуєте державну політику в сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів, розвитку меліорації земель, захисту населених пунктів від шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків. Переконаний, що ваш високий професіоналізм до справи й надалі будуть запорукою ефективної роботи водогосподарського комплексу.
Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму, творчого натхнення задля примноження слави та розквіту водогосподарської галузі України. Зичу вам нових успіхів і надбань у почесній і відповідальній справі, щастя і добробуту вам і вашим родинам.
#8
О Дніпре широкий, о батько Русі!
Тобі поклонялися люди усі.
На тобі було місто засновано славне,
Воно розвивалося тихо і плавно.
І зараз течеш через стольний наш град,
І кожен твоїй присутності рад.
Ти нас охрестив, життя ти нам дав.
Як добре, що місто тут Кий заснував.
У водах твоїх Русь Володимир хрестив
І у води твої язичних богів опустив…
По боках двох твоїх лежить Україна,
Україна - це наша є рідна країна.
По землі українській течеш крізь віки,
І в водах твоїх вмилось сонце й зірки.
Землі несеш радість, забираєш скорботу,
І люди для тебе знаходять добру роботу:
Оросити поля, налити колосся,
Облити водою дерев всіх волосся.
Ти ніколи не зрадиш, ти завжди допоможеш,
В біді свій народ ти ніколи не бросиш.
Борисфене наш славний, носитель добра,
Твоєю водою Україна жива!
#9
Яка вода у нашої ріки?
Жива вода!
Повз нас несеться на усі віки
Жива вода.
Дає життя лісам, лукам, полям
Жива вода.
Тамує спрагу землям і всім нам
Жива вода.
Яка ж вода у нашого Дніпра?
Жива вода!
Коштовніше від всякого добра
Жива вода.
Чорнобилем облита, але все ж
Жива вода.
Для нас усіх цілюща до безмеж
Жива вода.
Так бережімо ж, поки це іще
Жива вода!
Дніпра цілюще кожне джерельце -
Жива вода.
Повз нас несеться на усіх віки
Жива вода.
Дніпра-Славути, вільної ріки
Жива вода!
#10

Найближчі свята
21 листопада
30 листопада

Тариф L на 3 міс.

День водного господарства

Свято встановлено в Україні «…враховуючи значний внесок працівників видавничо-поліграфічного комплексу у справу відродження духовності народу, розвиток науки, культури, освіти, всіх сфер життя суспільства…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження» від 25 травня 1999 року № 563/99.

Водне господарство України тісно пов'язане з усіма галузями народного господарства і впливає на розвиток і розміщення продуктивних сил. Воно має вирішальне значення в забезпеченні необхідних соціальних і побутових умов життя населення. Всі функції, які пов'язані з регулюванням водних ресурсів, їх збереженням, використанням і відведенням використаної води, а також із запобіганням руйнівної дії вод, тісно переплетені між собою. За багаторічними спостереженнями потенційні водні ресурси річкових вод становлять 209,8 куб. кілометрів, з яких 25 відсотків формується в межах України, решта надходять з Російської Федерації, Білорусі, Румунії. Доступні для широкого використання водні ресурси формуються в основному в басейнах Дніпра, Дністра, Сіверського Дінця, Південного і Західного Бугу, а також малих річок Приазов'я та Причорномор'я. Усунення нерівномірності розподілу водних ресурсів в Україні здійснюється за допомогою 1160 водосховищ загальним об'ємом майже 55 куб. км, понад 28 тис. ставків, 7 великих каналів. Водним господарством України експлуатуються групові та локальні водопроводи загальною довжиною 3400 км. Загальна площа земель в Україні, які потребують зрошенні, становить 15 млн. га, а зрошується 2,5 млн. га, що становить 7% від загальної площі сільгоспугідь. З 5,4 млн. га перезволожених земель осушено 3,3 млн. га. Важливою проблемою є захист територій, які знаходяться під загрозою паводків і підтоплення.