Всесвітній день цивільної оборони

Підібрано 3 з 39

Надзвичайних ситуацій
Є у світі повсякчас,
Щоб могли спокійно спати –
МНС рятує нас!
І в біді і в непогоді -
Ви нам станете в нагоді!
В день святковий цей для нас,
Ми вітаємо всіх вас.
#1
Шановні працівники та ветерани цивільного захисту !
Данина і шана тим, хто за часів Великої Вітчизняної війни самовіддано працював разом із населенням країни, усуваючи наслідки німецької агресії; хто наводив мости і переправи для військ, відбудовував зруйновані міста і села, створював умови для мирного і спокійного життя.
Це данина і шана тим, хто в лиху годину Чорнобиля самовіддано і жертовно протистояв руйнівній силі радіації, покладаючи життя і здоров’я заради прийдешніх поколінь та їх безпеки, рятуючи людство від наслідків катастрофи планетарного масштабу.
Це данина і шана тим, хто в останні десятиліття ліквідовував наслідки стихій природного характеру і техногенних катастроф, зокрема Скнилівської трагедії; хто працював і надалі працює над попередженням надзвичайних ситуацій.
Нині Ви гідно виконуєте свій почесний обов’язок, відстоюючи щодня право на людське життя у найрізноманітніших екстремальних ситуаціях, створюючи населенню умови безпечного проживання.
Від щирого серця вітаю всіх Вас, шановні працівники та ветерани цивільного захисту області, а також Ваші родини, із професійним святом – Днем працівників цивільного захисту. Бажаю Вам міцного здоров’я, творчої наснаги і мужності у Вашій нелегкій праці та великого людського щастя.
Нехай невичерпна енергія, високий професіоналізм, дбайливе ставлення до людей будуть постійними супутниками у Вашій діяльності.
Хай завжди з Вами будуть віра, надія, любов, людська вдячність і Божа ласка!»
#2
У скрутну годину ви першими, ризикуючи життям, подаєте руку допомоги потерпілим, забезпечуєте надійний захист національного багатства і довкілля, життя та майна громадян. Прикладом рішучості, відваги та гуманізму є проведення оперативно - рятувальних заходів з ліквідації пожеж усіх ступенів складності, наслідків розбурханих природних стихій. Виявляючи зразки бездоганної служби, виняткової мужності та високої моралі ви завжди залишаєтесь віддані присязі та людям, які сердечно вдячні вам за шляхетні вчинки та милосердя.
Водночас в умовах сьогодення нам всім варто засвоїти уроки та об’єднати зусилля для впровадження ефективних заходів з попередження надзвичайних ситуацій, зміцнення матеріально-технічного оснащення структур цивільного захисту.
З нагоди професійного свята рятівникам району, шановним ветеранам цивільного захисту адресуємо теплі побажання здоров’я і щастя, життєвої енергії, витримки та якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!
#3
Найближчі свята
21 листопада
30 листопада

Тариф L на 3 міс.

День цивільної оборони

Всесвітній день цивільної оборони — всесвітній день цивільної оборони відзначається 1 березня з метою пропаганди знань про цивільну оборону і підняття престижу національних рятувальних служб.

В 1931 році з ініціативи декількох держав французький генерал медичної служби Жорж Сен-Поль заснував у Парижі „Асоціацію Женевських зон” – „зон безпеки” для створення шляхом двосторонніх і багатосторонніх угод локальних зон безпеки в усіх країнах, яка потім була перетворена на Міжнародну організацію цивільної оборони (МОЦО). В 1972 році МОЦО отримала статус міжурядової організації. Зараз в МОЦО входять 50 країн, ще вісім держав мають статус спостерігача. Участь України в МОЦО в якості спостерігача оформлена згідно з дорученням Прем'єр-міністра України від 25.07.1998 р. День 1 березня був обраний не випадково. Саме в цей день набрав чинності устав МОЦО, який схвалили 18 держав. Серед напрямків діяльності МОЦО слід виділити такі: підготовка національних кадрів в галузі управління в період надзвичайних ситуацій; надання технічної допомоги державам у створенні і покращенні систем попередження НС і захисту населення; пропаганда досвіду і знань з ЦО і питанням управління в період НС. Підготовка спеціалістів проводиться в Навчальному центрі в Швейцарії. Розповсюдження світового досвіду з ЦО здійснюється через центр документації МОЦО та журнал „Цивільна оборона”, що видається чотирма мовами.