Привітання з Днем веб-майстра

Підібрано 2 з 24

Вітаємо всіх веб-розробників, верстальників, веб-дизайнерів, та інших так чи інакше пов'язаних з веб-розробкою.
Бажаємо вам вдалих проектів, хороших замовників, більше цікавих завдань.
Сьогоднішня дата, до речі, обрана не випадкова, як ви вже напевно помітили, - 4 квітня (4.04) схоже на 404 помилку, саме на її честь вибрана ця дата.
І ніколи хай ніколи не виникає помилка 404 на ваших проектах.
#1
Вітаю всіх веб – майстрів із вашим професійним святом,
І всіх тих, хто хоч як-небудь з цим пов'язаний.
Зі святом!
#2
Найближчі свята
30 листопада
1 грудня
3 грудня
4 грудня

Тариф L на 3 міс.

День веб-майстра

4 квітня відзначають своє професійне свято всі розробники, верстальники, веб-дизайнери та інші фахівці, так чи інакше пов'язані з веб-розробкою. Веб-майстер - це сполучна ланка між високими технологіями і бізнесом.

Веб-майстер — професія досить нова, вона з'явилася зовсім недавно, в кінці XX століття під час активно розвитку інтернету. Веб-майстер, або «керуючий» сайтом, — це людина, що займається розробкою веб-сайту або корпоративного додатка в інтернеті. Вперше термін «веб-майстер» ввів в обіг «праотець» Інтернету Тім Бернерс-Лі в документі «Керівництво за стилем гіпертексту в онлайні» в 1992 році. На початку 1990-х, коли «загальнодоступний» Інтернет ще тільки починав розвиватися, функціонал перших веб-майстрів був дуже різноманітним: він включав в себе обов'язки веб-дизайнера, автора і модератора сайту, програміста, системного адміністратора, контент-менеджера (відповідального за смислове наповнення сайту), співробітника технічної підтримки сайту. З розвитком Інтернету і появою більш великих сайтів технології їх розробки удосконалилися, що призвело до виділення спеціалізацій веб-майстрів в різні професії. До речі, виявляється, що на відміну від української мови, де не існує жіночої форми назви цієї професії, в англійській мові веб-майстрів жіночої статі іноді називають «веб-містресс» (англ. webmistress), проте широкого поширення ця форма не отримала.