Привітання з Днем фахівця з безпеки

Підібрано 1 з 12

Від усього серця хочу висловити слова подяки і вітань з професійним святом працівників Державної служби охорони за вірність справі, за професіоналізм і просто за те, що ви якісно виконуєте свою роботу. Завдяки цьому ми можемо почуватися соціально корисною правоохоронною спільнотою, яка заслужила право на високий імідж та довіру з боку співвітчизників.
Щиро вітаючи вас, хочу побажати успішної роботи, визнання та поваги в суспільстві. Нехай вам щастить у всіх добрих справах!
#1
Найближчі свята
16 червня
18 червня
23 червня

Тариф L на 3 міс.

День фахівця з безпеки

12 листопада всі працівники служб охорони можуть відзначати День фахівця з безпеки.

Це свято було створено для того, щоб закріпити у свідомості людей важливість збереження безпеки в будь-якому цивілізованому суспільстві. Цей день можна вважати професійним днем всіх сек'юріті. Появою цього свята всі працівники охоронних служб зобов'язані одному профільному Інтернет-порталу, співробітники якого і виступили з ініціативою святкування Дня фахівця з безпеки 12 листопада. І це повага цілком заслужена, адже фахівці з безпеки виконують важку і дуже небезпечну роботу, яка приносить користь всьому суспільству разом з роботою правоохоронних органів, пожежних служб та медиків.