Привітання з Днем тестувальника

Підібрано 2 з 8

Вітаємо всіх тестувальників з професійним святом і бажаємо подальшої успішної роботи, щоб користувачі могли працювати з програмами, позбавленими завдяки вам від численних помилок і проблем.
#1
Вітаємо працівників робота яких нагадує роботу слідчого або детектива: він йде по гарячим слідам програміста і вишукує помилки (професійною мовою баги). Саме вони володіють різними дедуктивними методами і прихованими прийомами. Вітаємо наших винахідників які завжди знають психологію програміста і вміють передбачити, де може бути схований баг. Вітаємо саме вас професіоналів, які ніколи не обмежуються виконанням шаблонових завдань тест-плану, ви як завжди вигадуєте власні способи тестування, випробуєте різні шляхи та комбінації. Поздоровляємо усіх тестувальників. Вітаємо із вашим днем. Бажаємо завжди швидко знаходити помилки, які ховаються в глибині програм. Особисто кожному із Вас: уважності, неперевершеної інтуїції, творчих здібностей і мислення експерементатора.
#2
Найближчі свята
21 листопада
30 листопада

Тариф L на 3 міс.

День тестувальника

9 вересня 1945, вченими Гарвардського університету, офіційно був зареєстрований перший в історії баг.

Вчені Гарвардського університету, тестували обчислювальну машину Mark II Aiken Relay Calculator, знайшли метелика, що застряг між контактами електромеханічного реле. Виконана робота вимагала опису, і слово було знайдено - «debugging» (дослівно: позбавлення від комахи) - так і нині називається процес виявлення і усунення багів - причин неправильну роботу комп'ютера. Вилучене комаха було вклеєно в техжурнал, з супровідним написом: «First actual case of bug being found» (перший виявлений баг), і надалі передано до музею обчислювальної техніки. Цей цікавий факт поклав початок використанню слова баг в якості помилки.