Привітання з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 9 травня

Підібрано 37 з 91

Знову Вічний вогонь обпікає серця,
Знову спогад далекий приносить неспокій,
Бо дорогам воєннім немає кінця,
Бо приходять до Вас побратими крізь роки,
Забираючи друзів в останній політ,
Щоб по їхніх стежках вже онуки ходили...
Тільки вічний вогонь об'єднує усіх,
Щоб вклонитися Вам і солдатським могилам.
#1
Шановні захисники Вітчизни!
Прийміть сердечні поздоровлення до свята Дня захисника Вітчизни від імені міської ради, її виконавчого комітету та від мене особисто.
Захищати свою Вітчизну – це державний обов’язок кожного громадянина нашої країни. І всі, кому знайома нелегка військова служба, розуміють важливість цього патріотичного обов’язку. Завдяки Вам, захисники Вітчизни, ми можемо спокійно та впевнено жити, працювати, виховувати дітей, тому що знаємо – в скрутну хвилину Ви з мужністю станете на захист рідної країни!
Особливо хочу подякувати Вам, ветерани Великої Вітчизняної війни, за стійкість і мужність. Пройшовши крізь спалахи вогняних років, Ви зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Низький уклін Вам за подвиги в роки війни, пам’ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь.
Бажаю всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя, злагоди Вам і Вашим родинам.
#2
Шановний ________!

Сердечно вітаємо Вас із славним

і дорогим всім нам святом, Днем Перемоги.

Сквирська громада вшановує Вас – доблесного захисника рідної землі, який відстояв її у битвах, приніс волю і мир.

Ви – наша гордість і слава.

Велич Вашого подвигу непідвладна часові.

Земний уклін Вам і найглибша вдячність!

Прийміть побажання щастя і добра, здоров’я і бадьорості духу на довгі роки, незгасної любові рідних та близьких,всього українського народу.
#3
Колектив [назва компанії] від щирого серця вітає учасників Великої Вітчизняної війни з найвеличнішим святом - Днем Перемоги.

У травні 1945 року завершилася одна з найкровопролитніших війн в історії людства. Ціна перемоги виявилася занадто дорогою. Слава героїв-учасників бойових дій, тих, хто поклав голови у боях, хто дійшов до Берліна, не меркне у пам'яті нащадків. Кожного року цього травневого дня ми віддаємо данину шани та поваги людям, завдяки героїзму та мужності яких ми нині живемо та працюємо.

Велика Вітчизняна війна - це безсмертний подвиг мільйонів людей на благо нашої Батьківщини, це неймовірна кількість важких днів та ночей.

Не забуваємо й про подвиги тих, хто здобував перемогу в тилу та відбудовував з попелу та руїн народне господарство. Пам'ять про їх самовіддану працю зберігають нові покоління українців.

Дорогі ветерани, дозвольте низько вклонитися Вам та привітати із знаменним Днем Перемоги. Нехай міцнішає з роками Ваше здоров'я та завжди будуть поруч святковий настрій, добробут і родинна злагода.
#4
Дорогі ветерани, герої – переможці!

Ось вже не одне десятиліття минуло відтоді, як завершилася найкровопролитніша в історії людства війна, вогонь якої зачепив своїм смертоносним крилом майже всю земну кулю. Десятки мільйонів кращих представників багатьох народів і народностей ціною неймовірних зусиль захистили цивілізацію і прийдешні покоління від геноциду, не дали повернути колесо історії до часів рабства та інквізиторських жахів середньовіччя. А саме таку долю готував нам озброєний до зубів агресор, кований чобіт якого плюндрував нашу рідну землю, несучи горе і біль українським родинам. Та йому не під силу було здолати високий дух волелюбного народу і непохитну віру захисників Вітчизни у перемогу над ненависним ворогом.

У цей день від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, довголіття і щоб ніколи війна не поверталася на нашу землю.
#5
З нагоди СВЯТА ПЕРЕМОГИ!
Травневий день рахує мирні весни,
І ми йдемо до Вічного вогню,
Щоб в день святковий в спогадах воскресли
Ті, хто не зміг зустріти цю весну.
Нехай літа зупинять біг у вічність,
Нехай не кличуть в небо журавлі.
Щоб ветеранам низько поклонитись,
Ми знов до вічного вогню прийшли.
#6
Ми знову прийдемо до вічного вогню,
Рокам ніколи пам'яті не стерти
Про тих,хто пережив страшну війну,
І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.
Ми знову прийдемо до вічного вогню...
Із нами прийдуть і онуки й діти,
Щоб ветеранам до землі вклонитись,
Щоб вшанувати їхню сивину.
Нехай Господь дарує їм літа,
Тепло і затишок, щасливі дні безхмарні.
Нехай щороку зелень молода
Встеляє килимом стежки у завтра.
#7
ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!
Зараз ми з вами знаходимось у «святая святих» нашого селища – Парку Слави, біля меморіалу загиблим воїнам-визволителям. Ми, які вже 63 роки живемо під мирним, світлим небом дякуючи мужності і героїзму наших ветеранів, які в суворих випробуваннях та стражданнях здобули нам перемогу над страшним ворогом – фашизмом. Іноді ловлю себе на тому, що «А не приведи Господи», інакше… Тому від себе особисто та від всіх присутніх на мітингу щиро вдячна та низько вклоняюсь Вам, ветерани, за те що вистояли, перемогли чорну фашистську нечисть.
Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невмовний біль та горе учасників воєнних подій. З чоловіків 1922-1923 років народження в горнилі війни живими залишилось лише три відсотки. Майже вісім мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули від тяжких ран у повоєнні роки. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незаживаючою раною, жахливим шрамом нашої пам'яті.
Схилімо ж голови перед світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя за світле майбутнє відійшовши у вічність.
Немає слів, які можуть передати весь біль втрати. Вшануймо пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам'ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях. Ми не маємо права не пам'ятати героїв Курської дуги і Сталінграду, Москви і Києва, визволителів нашого селища, прах яких покоїться сьогодні під чорним гранітом меморіалу.
Довгих 1418 днів і ночей Великої Вітчизняної війни щодоби гинуло 20 тис. людей. Страшна війна забрала життя кожного четвертого білоруса, кожного п’ятого українця.
З кожним роком ще більш важливішими стають для нас будь-яка подробиця, кожна мить, кожна риса титанічної битви нашого народу за свободу. Чим далі відходить від нас та тривожна година, тим величнішими постають подвиги захисників Вітчизни, тим повніше ми усвідомлюємо історичне значення здійсненого.
Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.
Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. Нехай земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо – сонячними погожими днинами, рясним, своєчасним дощем.
Сивочолі ветерани! У нашій пам'яті назавжди залишиться ваш урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні. Ми свято стоятимемо на варті миру, який ви вибороли для нас.
Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!
#8
Дорогі ветерани війни, воїни-визволителі, гості, жителі району!

Від усієї душі вітаю Вас, Ваших рідних та близьких із знаменним днем – Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Нинішній травень приніс нам 61-шу мирну весну. Більше шести десятиліть відділяє нас від тієї доленосної для країни битви за мирне сьогодення. Та пам’ять нетлінна.

Сьогодні в цей світлий і святий для всіх нас день звертаюся до Вас, шановні жителі району, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови!

День Перемоги з року в рік дає нам нагоду повернутися в ті незабутні роки народного подвигу, подвигу наших дідів і батьків, вчитися на прикладі їх ратних і трудових звершень любити свою Батьківщину.

61-а річниця Великої Перемоги увійде знаковою віхою в нашу вітчизняну і всесвітню історію, стане ще одним кроком до осмислення нашого життя, кроком до майбутнього.

За історичними вимірами, 1418 днів і ночей, протягом яких йшла війна, – лише коротка невловима мить. А за масштабами подій, за величчю звершеного і трагізмом пережитого – це ціла епоха. Війна була Великою не тільки за своєю назвою.

Під час окупації в районі було розстріляно 176 осіб, знищено 126 дітей-сиріт Михайлівського дитячого будинку. Більше чотирьох тисяч наших земляків було насильно вивезено на роботу до Німеччини.

Фашисти прийшли на нашу землю, щоб захопити її багатство, поневолити народ, зробити його рабом своєї імперії. Вони не тільки топтали нашу землю, вони хотіли розтоптати саму душу народу, спаплюжити її. А вона виявилася безсмертною, душа народу.

Ми пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки. Пам’ятає рідна земля своїх героїв. Кожна родина втратила на війні своїх синів, братів, чоловіків. 1362 воїни-земляки не повернулися з поля бою, 1652 – пропали безвісти.

Історія війни – історія, написана кров’ю хоробрих. Вона може обійтися без зведень та великих чисел. Її своєрідність у тому, що проходить вона через серце людини, бійця, в’язня, героя. Вона не знає невдач, відступу, здачі території та позицій. Вона дає ніби кінцеву, переможну формулу всієї війни. Вона символ і запорука майбутньої перемоги, яку необхідно ще добути ціною жертв та тривалої боротьби на величезній арені військових дій. Але перемога ця вже відчувається в серці героя, в його твердості та непереможності як особистості.

Усе, що робилося на фронті сприймалося не як щось виняткове, а як робота – неймовірно тяжка, небезпечна, але неминуча й необхідна. А скільки було безіменних героїв і невідомих подвигів.

Велика Вітчизняна – це масовий героїзм на фронті, де подвиг ставав загальною і повсякденною нормою. Патріотизм, дружба, взаємовиручка, повага один до одного виховуються у людини саме у найскрутніші періоди життя. Ті буремні часи були випробуванням для всього народу, який і на фронті, і в тилу виборював ціною власного життя мир на землі.

Ворог був жорстоким та невблаганним, але це не зламало волі нашого народу до Перемоги. На окупованій території патріоти наводили жах на ворога, знищуючи його живу силу та техніку, підриваючи мости, переправи, залізничні шляхи, захоплюючи обози з продовольством. Тисячі людей боролися в партизанських загонах.

З вдячністю і глибокою шаною вклоняємося ми живим ветеранам війни, які винесли на своїх плечах весь тягар воєнного лихоліття, звільнивши рідну землю від фашизму, і день у день тяжкою працею відбудовували на ній мирне життя.

Зникають журавлиними клинами ветерани війни, йдуть у небуття учасники війни. Рідіють ряди вдів і тих, хто залишився під час окупації в рідному селі. Час невблаганно стирає в пам’яті факти, події, імена.

Велика Вітчизняна війна і виборена в ній Перемога, віддаляючись від нас у часі, не відходять у забуття. Священна пам’ять і воєнні реліквії завжди живуть з нам, у наших серцях.

Дорогі друзі!

Ми були і назавжди залишаємося в неоплатному боргу перед визволителями.

Наше завдання – допомагати цим людям, як тільки можна. Що й робимо.

Районна влада приділяє постійну увагу питанням соціального захисту ветеранів, поліпшення їх пенсійного та медичного обслуговування. Ветерани отримують матеріальну допомогу, забезпечуються засобами пересування та реабілітації, а також путівками для санаторно-курортного лікування.

Надається допомога у вигляді продуктових наборів, придбання палива, ремонту житлових приміщень тощо.

Звичайно, наша сьогоднішня турбота про Вас, шановні ветерани, – це лише мала частка того, що ми хочемо і повинні зробити. Наш громадський обов’язок – не забувати жодного учасника війни, оточити їх турботою і увагою не тільки у свята, а й в будні.

Сьогодні в нашому районі до солдатських пам’ятників і братських могил знову ляжуть гори і гори живих квітів. І це буде виявом найвищої поваги та шани до всіх, хто відстояв для нас чисте безхмарне небо.

Ми всі – в єдиному строю.

Ми працюємо на стабільність у своєму рідному районі й державі в цілому. У нас одна спільна мрія – зробити все можливе для процвітання Томаківщини та України.

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, шановні учасники зібрання!

Ще раз зі святом Вас.

Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день.

Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших домівках.

Зрошена кров’ю наша земля. Кров’ю замучених мирних громадян і кров’ю близько чотирьох тисяч воїнів-визволителів. Ми не можемо назвати їх поіменно, але ми завжди пам’ятаємо про великий подвиг українського воїна. І ця пам’ять довічна.
#9
Шановні воїни-визволителі! Дорогі друзі! У день річниці славної Перемоги бажаю вам міцного здоровя, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє вашого міста і рідної нашої України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Зі святом вас!
#10

Найближчі свята
10 грудня
12 грудня
13 грудня

Тариф L на 3 міс.

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні або День перемоги — державне свято та вихідний день в Україні, який офіційно відзначають 9 травня, починаючи із 2016 року. Прийшло на заміну радянському святу «День Перемоги», яке відзначали в СРСР, а потім в Україні до 2015 року включно.

Офіційним символом святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, як і Дня пам'яті та примирення, є квітка червоного маку — загальноприйнятий у світі символ відзначення пам'ятних днів Другої світової війни. В Україні використовується у власній стилізації. Гаслом обох пам'ятних днів є «1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо» Ухвалений пакет законів про декомунізацію скасовує Закон України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років». Завдяки змінам у законодавстві в новому святі не передбачили використання радянської символіки. В ухваленому декомунізаційному пакеті загалом заборонили в Україні пропаганду, зокрема й публічне використання, комуністичної та нацистської символік. Окрім того, із законодавства зник термін «Велика Вітчизняна війна». Також у новому святі відбувається перенесення акценту з історії військових дій на історії конкретних людей, а відтак відмову від святкування на користь вшанування.