Привітання з Днем суду прозою російською мовою

Підібрано 3 з 45

Поздравляю с Днём работников суда Украины и от души желаю стойкой выдержки и большой удачи, уважения на работе и светлого счастья дома, радостного настроения и уверенного стремления к целям, блестящих успехов и отличных идей.
#1
Поздравляю с Днём работников суда Украины. Желаю неизменных принципов справедливости и беспристрастия, безупречной деятельности и больших успехов, абсолютной удачи в жизни и высокой репутации, крепкого здоровья и бравых сил. Пусть правосудие всегда торжествует, пусть закон и честность правят страной.
#2
Поздравляю с Днём работников суда Украины и желаю, чтобы в любимой стране не было столь сложных проблем, которые приходилось бы долго распутывать, чтобы все дела решались быстро и правильно. А для ответственной и важной работы желаю здоровья, терпения, сил и безупречного профессионализма, а также желаю удачи, любви, достатка и счастья для полноценной жизни.
#3
Найближчі свята
17 вересня
18 вересня
20 вересня
21 вересня

Тариф L на 3 міс.

День суду

15 грудня Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлено щорічне професійне свято - День працівників суду.

У систему судових органів України входять: Конституційний Суд України, який вирішує питання про відповідність законів та інших правових актів Конституції України, дає офіційне тлумачення норм Конституції і законів України. Суди загальної юрисдикції, які утворюються, як правило, за територіальним принципом і розглядають всі цивільні і кримінальні справи і справи про адміністративні правопорушення. Арбітражні суди, які розглядають справи щодо господарських правовідносин. Згідно зі ст. 124 Конституції правосуддя в Україні здійснюється виключно судами. Юрисдикція судів поширюється на всі праві відносини в державі. Конституція України підкреслює неприпустимість створення надзвичайних і особливих судів, які діяли б поза межами конституційно встановленої системи судів. Вищим судовим органом у системі судів загальної юрисдикції є Верховний Суд України. Голова Верховного Суду обирається на посаду та звільняється з неї шляхом таємного голосування Пленумом Верховного Суду України. Ст. 127 Конституції встановлює до кандидатів у судді певні вимоги. Вони повинні мати відповідну освіту, належний стаж юридичної роботи, проживати в Україні не менше десяти років і володіти державною мовою. Судді при здійсненні правосуддя незалежні і підкоряються лише закону. Народу України забезпечується можливість брати участь у здійсненні правосуддя через запровадження інститутів народних засідателів і присяжних. Конституція України дає можливість продовжити реформування судово-правової системи України в напрямку створення надійних гарантій для забезпечення прав і свобод людини.