З днем ангела Наталії

Підібрано 4 з 5

З Днем Ангела Наталії мої найщиріші привітання,
Від всього серця, з побажаннями добра,
В здоров’ї й радості, сто років процвітання,
Любові, щастя та родинного тепла!
Нехай в день ангела красою квітне світ,
Стають життям усі найкращі мрії,
Нехай дарує доля сотню літ,
У щасті й радості,любові та надії!
#1
Мила Наталко, я тебе вітаю з радісним і світлим днем, з днем ангела. Нехай Твій хранитель завжди тебе оберігає від бід цього життя і заздрісних очей, нехай буде твоя душа завжди сповнена великої любові і щастя, нехай буде добре диво і неймовірне диво у твоєму кожному дні, нехай веселим і легким завжди залишається твій характер.
#2
З днем ангела, мила Наталочка. Нехай Твій крилатий захисник вкриє тебе від поганої погоди, від непотрібного смутку, від дурних ідей, від поганих людей, від злих днів. Бажаю тобі, Наталочка, бути завжди чарівною душею, повної доброти і серцем, надихаючи тебе любов'ю!
#3
Хай Ангел-Хранитель вночі
Запалить тобі три свічі...
Перша свіча – за любов:
Даруй її знов і знов.
Друга – за доброту,
правду і прямоту...
Третя свіча – оберіг
Від всіх негараздів і лих
#4
Найближчі свята
16 червня
18 червня
23 червня

Тариф L на 3 міс.

З днем ангела Наталії

8 вересня — день ангела Наталії. Його називають днем Наталії-Овсяниці, оскільки в багатьох регіонах у цей час починають косити овес. Свята Наталія, була дружиною Святого мученика Адріана. Саме вона була основною опорою для чоловіка в його боротьбі за право бути християнином, допомагала йому бути твердим у своїй вірі. Після мук в ім'я віри Адріан помер. Наталя ж померла у Візантії, на могилі свого чоловіка, в IV столітті.

День іменин Наталії 8 вересня - це день початку збирання вівса у багатьох регіонах. Тому її ще називають Наталею-овсяницею. У цей день існує звичай варити кисіль з вівса й пекти з нього млинці. А взагалі, це самий розпал робіт зі збирання врожаю. Крім того, вересень традиційно вважався періодом весіль, тому багато молодят обирають для свого одруження саме день Наталії.