З Днем ангела Іванни

Підібрано 92 з 94

Мила Іванка! У день твоїх іменин бажаємо здоров’я, любові і натхнення. Успіхів у всіх справах. Хай кожен день приносить тобі задоволення і радість. З Днем Ангела!
#1
Іванка, з Днем ангела вітаю!
Будь, як море літнє, грайлива,
Не сумуй ніколи, бажаю.
Життя хай буде яскраве і красиве!

Хай долі широка дорога
До перемог сліпучих веде.
Тікають проблеми й тривога
Щастя у долю прийде!
#2
Люба моя Іванка! Бажаю затишку в домі, теплоти, воістину жіночої мудрості і терпіння, спокою на душі і радості на обличчі. Здоров’я тобі, твоїм рідним і дорогим тобі людям. Душевного комфорту, гармонії з собою і світом, щастя в кожному дні! Зі святом тебе!
#3
Іванна, прийміть мої щирі, сердечні привітання від щирого серця! Сьогодні Ваш день народження – і в цей день я Вамі бажаю, щоб Ви була найщасливіша людина на світі, а всі мрії втілювалися наяву!
#4
Іванка! Бажаю, щоб посмішка постійно висвітлювала обличчя, на очах блищали сльозинки лише від радісних і щасливих миттєвостей, думки завжди крутилися тільки навколо приємних новин, здоров’я ніколи не підводило.
З сайту: https://vitannya.in.ua/krasyvi-pryvitannya-z-dnem-narodzhennya-ta-dnem-anhela-ivanni
#5
Іванна, зі святом тебе! Попереду ціле життя, так нехай воно буде прекрасним і яскравим, наповненим всякими цікавими подіями і хорошими людьми. Будь щаслива і залишайся завжди такою же позитивною людиною!
#6
Іванко! Будь завжди усміхнена, весела і радісна. Ти, немов сонечко, осяваєш все навколо красою і чарівністю, безпосередністю і променистим блиском очей. Пронеси цей стан через все своє життя і будь найщасливішою. З Днем народження!
#7
Іванно! Бажаю, щоби життєвий шлях був схожий на річку – таким же широким, спокійним, повноцінним, розміреним, але іноді — щоб відбувався емоційний сплеск на основі щасливих, радісних життєвих подій.
#8
Іванно, з Днем ангела вітаю!
Тобі я побажаю натхнення, тепла!
І хай посмішка на обличчі не зникає,
Щоб радістьвід життя зберегла!

Бажаю здолати всі труднощі, перешкоди,
Спокійно насолоджуватися кожним днем!
Любов бажаною стане нехай нагородою,
А щастя хай палає радісним вогнем!
#9
Іванка! Бажаю мати безрозмірну валізу здоров’я, непідйомну сумку кохання, величезний мішок везіння, рюкзак удачі, неймовірних щастя, портфель виконаних бажань і вічно переповнений гаманець.
#10

Найближчі свята
25 червня
27 червня
28 червня
30 червня

Тариф L на 3 міс.

З Днем ангела Іванни

10 липня День ангела Іванни. Ім’я Іванна — це жіночий варіант чоловічого імені Іоанн (в сучасному світі Іван або Ян). Має давньоєврейське походження. У дослівному перекладі означає «Яхве милостивий». Яхве — це одне з численних імен Бога в іудаїзмі і християнстві, вживається у Танаху (Старому Завіті). Літературний варіант значення імені Іванна — “Бог милостив”. В деяких джерелах переклад імені звучить як «помилувана Богом» або «божественна».

У давні часи ім’я Іванка було поширене серед знаті у Франції. Його власницями були багато королеви. Однак на французький манер воно звучало як Жанна.