Поздравление с Днем науки в Украине прозой на украинском языке

Выбрано 9 с 31

Сьогодні день науки, а тому це й Ваш день. Прийміть найщиріші вітання та побажання здоров'я, щастя та нових наукових досягнень. Вже зовсім поруч той день, коли саме Ви зробите життя на цій планеті хоча б трішечки, але кращим!
#1
Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний День науки. Це свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання. Рівень соціально-економічного розвитку України, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце Україні у світовій спільноті.

Сьогодні наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки. Відомо, що високий професіоналізм українських вчених високо цінується у всьому світі, і владі належить докласти максимум зусиль для його реалізації.

Сердечно вітаю зі святом всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам! Щастя, здоров’я, миру та злагоди вам та вашим рідним і близьким.
#2
Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з Днем науки! День науки - свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Ми пишаємося українськими вченими і робимо все, щоб підтримувати зв'язок поколінь і тяглість наукових традицій. У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства. Сьогодні Україна має достатній потенціал для прискореного розвитку діяльності за пріоритетними науковими напрямами, серед яких фундаментальна наука, енергозбереження, раціональне природокористування, профілактика і лікування найпоширеніших захворювань, інформаційні та комунікаційні технології, нові речовини і матеріали. Ми створюємо правові, економічні і організаційні умови для активізації розвитку дослідницької діяльності у вищих навчальних закладах, забезпечення оновлення матеріально-технічної бази, стимулювання розвитку провідних наукових шкіл і закріплення молодих талановитих кадрів у науці, підвищення соціального статусу науковців. Тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність суспільства. Бажаю кожному з Вас міцного здоров'я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, нових відкриттів на славу Науки та України!
#3
Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави. Разом з тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього.

Нині, коли у всіх сферах життєдіяльності людини і суспільства все більше утверджуються загальноцивілізаційні тенденції розвитку, перехід до науково-інформаційних технологій стає першочерговою вимогою часу. Саме над вирішенням цього завдання успішно працює кваліфікований загін науковців Буковини.

Переконані, що і корифеї науки, їх молоді талановиті послідовники й надалі докладатимуть зусиль для розвитку науково-технічного потенціалу краю, збагачуватимуть скарбницю вітчизняних і світових досягнень.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та непересічних успіхів у професійній діяльності. Нових Вам відкриттів, неперевершених звершень задля добробуту українського народу, в ім’я процвітання України.
#4
Мірза-Шафі вимовив:
Немудрих мудреців не перерахувати.Вони торгують їжею для розуму.
Чужі пережовані думки тицяють у свої трактати і томи.
Шановні науковці, будьте справжніми дослідниками і першовідкривачами!
#5
А. И. Герцен : «Не істини науки важкі, а розчищення людської свідомості від усього
спадкового непотребу, від усього осілого мулу, від прийняття неприродного за
природне, незрозумілого за зрозуміле».
Шановні вчені, не бійтеся йти по незвіданих дорогах, бо тільки таким шляхом можна
зробити відкриття!
#6
День науки на Україні - професійне свято для всіх громадян України, чия робота так чи
інакше пов'язана з науковими дослідженнями, який відзначається щороку в третю
суботу місяця травня .
Як правило, в цей день, влада України вітає своїх підлеглих з цим професійним святом, а
найбільше відзначилися наукові співробітники нагороджуються державними нагородами,
пам'ятними подарунками, преміями, урядовими грамотами та подяками керівництва
держави.
#7
Шестирічний син їсть яблуко і задумливо запитує батька:
- Тато, а чому, коли яблуко відкусити, воно робиться коричневим?
- Справа в тому, - відповідає батько, - що в яблуці є різні хімічні речовини. У тому числі - залізо. Так ось, коли залізо вступає з киснем, що є в повітрі, в хімічну реакцію, то виходить окислення. У результаті утворюється речовина, яке забарвлює яблуко в коричневий колір.
Деякий час панує тиша. Потім дитина несміливо питає:
- Тату, а з ким ти зараз розмовляв?
Шановні вчені, пропагуючи свої знання, враховуйте специфіку аудиторії! Зі святом вас!
#8
Шестирічний син їсть яблуко і задумливо запитує батька:
- Тато, а чому, коли яблуко відкусити, воно робиться коричневим?
- Справа в тому, - відповідає батько, - що в яблуці є різні хімічні речовини. У тому числі - залізо. Так ось, коли залізо вступає з киснем, що є в повітрі, в хімічну реакцію, то виходить окислення. У результаті утворюється речовина, яке забарвлює яблуко в коричневий колір.
Деякий час панує тиша. Потім дитина несміливо питає:
- Тату, а з ким ти зараз розмовляв?
Шановні вчені, пропагуючи свої знання, враховуйте специфіку аудиторії! Зі святом вас!
#9
Ближайшие праздники
21 ноября
30 ноября

Тариф L на 3 міс.

День науки

В третью субботу мая в Украине отмечается профессиональный праздник работников науки - День науки. Он установлен Указом Президента от 14.02.1997 № 145/97.

Украина - государство с высоким уровнем образования и науки.  Сегодня в Украине работают:  Национальная Академия Наук Украины (НАН Украины), образованная в 27 ноября 1918 и имеет теперь 3 секции, 14 отделений, около 170 институтов и других научных учреждений,  1400 научных-исследовательских институтов,  330 высших учебных заведений,  7000 докторов, 78000 кандидатов наук.