Привітання з днем народження похреснику

Підібрано 10 з 10

Любий похреснику, з днем народження тебе! Бажаю тобі мужності та впевненості, любові та щастя, удачі та успіху, здоров’я та сил, сміливості та цілеспрямованості. Хлопче, нехай все, про що ти мрієш, обов’язково здійсниться, нехай усі, кого ти любиш, завжди будуть з тобою!
#1
Мій чудовий хрещеник, вітаю тебе з твоїм святом. Нехай в твій день народження відкриється для тебе новий шлях до нових перемог і досягнень, нехай сильнішим стане твій дух, нехай твій ангел розвіє над тобою всі хмари заздрощів і злості. Бажаю тобі щасливих звершень і світлих миттєвостей.
#2
Дарую тобі в цей незвичайний день, день твого народження, мій хрещеник, щастя солодку цукерку, радості легкий вітерець, море вражень і озеро віри, а ще дарую тобі океан любові твоїх батьків, адже ніхто тебе так не любить, як вони! Бажаю тобі, щоб ти вчився в 100 разів краще за всіх у школі, щоб все добивався і досягав легко і невимушено!
#3
Дорогий хрещеник, сьогодні у мене є відмінний привід побажати тобі всього, що тільки може піднести тобі доброго доля. Живи радісно і щасливо, будь добрим і мужнім, нехай любов у твоєму житті буде вірною і щирою, дружба – справжньої, ніжність – безмежна, а надія – істинної! З Днем народження, мій дорогий, і будь щасливий!
#4
Дорогий мій похресник,
Перед Богом ти мій син,
Тобі на шию хрестик
Одягла я в день хрестин,

З Днем народження вітаю,
Я від усієї душі,
І дуже щиро бажаю,
Дорослішати ти не спіши,

Насолоджуйся дитинством золотим,
Роки швидко промайнуть,
Нехай дорослі проблеми не прості,
Тебе поки що не чіпають!
#5
Похреснику, вітаю тебе,
Хай ангел твій пригорне,
Від бід завжди захистить,
А радість приносить кожна мить.

Бажаю тобі добра й тепла,
Щоб в житті грошей мав сповна.
Здоровим та щасливим був,
Всі життєві нагороди здобув.
#6
Мій похресник – відважний хлопець,
Нам з небес видно подарований,
Дуже любить творити,
Про майбутнє говорити,

Ми йому найкращого бажаємо,
Відкриває в житті хай щастя двері,
Хай близькими буде розуміємий
І росте на радість хрещеній!!!
#7
З днем народження тебе, мій любий хрещеник. Бажаю тобі щирого щастя і світлої любові, бравих перемог і доброї удачі, вірних друзів і чудового настрою.
#8
З днем народження, мій маленький! Хочу побажати тобі радості і веселощів. Нехай всі твої дні, будуть, як кольори веселки.
#9
Мій похреснику, мій синку, моє рідне дитя, хочу спершу сказати тобі, як я тебе люблю. Будь здоровим і рости на радість всім рідним і близьким.
#10
Найближчі свята
28 лютого
1 березня
3 березня

Тариф L на 3 міс.

Похреснику

Не кожному в житті дістається почесна роль - роль хрещеного.

Не кожному в житті дістається почесна роль - роль хрещеного. Коли ви з рук священика приймаєте немовля на Таїнстві, між малюком і вами утворюється невидима зв'язок. Тепер він не просто дитина вашої кращої подруги або доброго знайомого, а й ваш духовний син, перед яким у з'явилися певні зобов'язання. Багато хресні вважають, що в їх обов'язки тепер входять тільки регулярні привітання похреснику та вручення подарунків на свята. Однак, погоджуючись, стати духовним батьком, не кожен усвідомлює, наскільки величезна відповідальність на нього лягає. Хрещені це права рука мами і тата у вихованні чада. Вони повинні пронести любов до дитини від хрестильної до вінчальні свічки. Ще сто років тому хресні батьки вважалися рівними батькам рідним - їх садили на шлюбному бенкеті на чолі столу, вітали з Великоднем і Різдвом і регулярно обдаровували подарунками, зробленими своїми руками. Добре, якщо ви погодилися стати духовними батьками не під впливом миттєвого бажання, а довго і ретельно обмірковували це рішення. І дійсно хрещений - це не той, хто одного разу подарував срібну ложечку, а зараз регулярно раз на рік вимовляє слова привітання з днем народження і дарує купюру в конверті.