Привітання з днем народження похресниці

Підібрано 18 з 18

Люба моя хресна донечко,
Хай тобі сміється сонечко,
Зірка щастя хай на небі сяє,
І любов в твоїй душі палає.

Ангел Охоронець стереже,
Від нещасть Господь хай береже.
Будь завжди усміхнена й щаслива,
Впевнена, успішна і смілива!
#1
Свою похресницю вітаю!
Хай тебе Бог оберігає,
І стоїть Ангел на сторожі,
Жене від тебе всі тривоги.

Хай щастям твоє личко сяє,
Хай твої очі сліз не знають.
В вікно хай сонечко сміється,
І все погане хай минеться!
#2
Люба моя похреснице, вітаю тебе з днем народження! Нехай для тебе завжди сяє сонечко, нехай для тебе розпускаються найкрасивіші квіти, нехай у твоєму серці грає мелодія щастя, нехай з тобою завжди буде любов та вдача. Бажаю тобі здоров’я, краси, радості та щоденного дива у житті!
#3
Моя хрещена донечко,
Маленьке, ясне сонечко,
Дозволь зі святом привітати,
Всіх благ від серця побажати.

Нехай Господь оберігає,
Від злого ока захищає.
Здоров’я, щастя і добра
Хай буде у житті сповна!
#4
З днем народження, мила моя похреснице! Бажаю тобі бути щасливою, бажаю завжди досягати своєї мети, бажаю кожен день зустрічати з радістю та любов’ю в серці. Квітко моя, нехай твій Янгол тебе береже, нехай усі твої мрії збуваються!
#5
Моя дорога, мила та прекрасна похресниця! Ти для мене, як рідна донечка, і сьогодні для мене велике свято, бо ти стала на цілий рік старшою. Будь завжди такою ж гарною та веселою, усміхненою та сяючою, прикрашай собою наш світ та ніколи не сумуй. Бо коли ти смієшся, сонечко світить яскравіше! Бажаю тобі щастя, здійснення мрій, казкового життя та здоров’я. Бажаю бути найщасливішою у цілому світі! З днем народження, моя хороша!
#6
Улюблена моя хрещена доню, вітаю тебе з Днем Варення! Будь самою щасливою людиною на цій планеті, нехай рідні оточують тебе турботою і теплотою. Бажаю справжнього жіночого щастя – кохати і бути коханою. І нехай чудовий настрій переслідує тебе кожен день.
#7
З днем народження, люба похреснице! Бажаю тобі любові, щастя та натхнення. Бажаю радості, везіння та життєвих перемог. Дівчинко моя, нехай твоє серце не знає суму. Нехай твої очі сяють надіями. Нехай твоя посмішка підкорює світ! Будь завжди такою рішучою, відважною, веселою та чудовою!
#8
Яскравих моментів, цікавих подій,
Днів у натхненні та здійснення мрій,
Бажаю похресниці щастя й добра,
Вірних товаришів, на серці — тепла.
Господь хай завжди тобі допомагає,
А Янгол від бід і хвороб вберігає!
#9
Моя люба пташечко, моя ріднесенька похреснице. Будь завжди весела, щаслива, здорова. Зростай на радість рідним. Хай доля буде до тебе милосердною, а янгол-охоронець завжди крокує поруч. З днем народження, наше маленьке сонечко, любимо тебе.
#10

Найближчі свята
16 червня
18 червня
23 червня

Тариф L на 3 міс.

Похресниці

Батьки, які допомогли провести християнський ритуал для дитини і зробити її повноправним членом християнського суспільства, повинні не забувати про її і постійно допомагати їй в разі потреби. Привітання хрещениці з нагоди дня її народження дають можливість хрещеним батькам привітати свою названу доньку і зробити їй приємно незалежно від її віку.

Батьки, які допомогли провести християнський ритуал для дитини і зробити її повноправним членом християнського суспільства, повинні не забувати про неї і постійно допомагати їй в разі потреби. Привітання хрещениці з нагоди дня її народження дають можливість хрещеним батькам привітати свою названу доньку і зробити їй приємно незалежно від її віку. На сьогоднішній день існує так багато найрізноманітніших побажань, що можна вибрати із найрізноманітніших, які порадують практично будь-яку дівчинку, з будь-яким характером. Важливо, щоб ці побажання чи привітання дарували не тільки позитивний настрій, але також і по можливості містили якусь життєву мудрість, яку можна було б застосувати одного разу виключно на користь.