Міжнародний день солідарності журналістів прозою

Підібрано 3 з 20

Вітаю з цим святом усіх працівників засобів масової інформації нашого міста.
Консолідуючи свої зусилля, ви сприяєте розвитку демократії нашого суспільства, його подальшому поступу вперед. Мир і злагода в суспільстві – це і ваша заслуга, адже ви недарма вважаєтеся «четвертою» владою.
Зичу вам творчих успіхів і натхнення, здоров’я і благополуччя. Нехай ваше перо буде гострим і справедливим.
#1
У цей день ми згадуємо всіх журналістів, які доклали багато зусиль, виборюючи право на свободу слова в Україні, боронячи та захищаючи право кожного громадянина на об’єктивну й правдиву інформацію.
Дякую всім журналістам, хто присвятив своє життя становленню інформаційного простору Черкащини та продовжує щоденно працювати над його розвитком та удосконаленням.
Щиро бажаю Вам натхнення у роботі, професійного зростання, успіхів і побільше яскравих вражень у житті.
#2
Щиро вітаю всіх працівників засобів масової інформації із професійним святом.
Нехай сенсації, які вам доведеться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті – яскравими, а гонорари – високими!!!
Бажаю вам, щоб ваша робота ніколи не перетворювалася на рутинне ремесло і завжди супроводжувалася творчими злетами, пошуками та знахідками.
Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення!!!
#3
Найближчі свята
7 травня
8 травня
9 травня
12 травня

Тариф L на 3 міс.

Міжнародний день солідарності журналістів

Міжнародний день солідарності журналістів (International Day of Journalists 'Solidarity) був заснований у 1958 році в Бухаресті, на 4 конгресі міжнародної організації журналістів.

За задумом депутатів конгресу, у цей день журналісти всіх країн і видань повинні демонструвати світові свою згуртованість, особливо в справі захисту своїх прав. 8 вересня 1943 у Німеччині був страчений чехословацький журналіст, письменник-антифашист Юліус Фучік (Julius Fuchik). Він став цікавитися політикою вже в молодості і в 1921 році став одним з основоположників Комуністичної партії Чехословаччини. В 1941 році Фучік став членом другого центрального підпільного правління Комуністичної партії. 24 квітня 1942 він був разом з шістьма іншими членами визвольного руху арештований гестапо. Юліус Фучік став відомий всьому світу своєю книгою «Репортаж з петлею на шиї», написаної ним у застінках празької в'язниці. Після його смерті книга була перекладена на 70 мов світу, а з 1958 року день смерті Фучика Юліуса став відзначатися як Міжнародний день солідарності журналістів. В кінці 20 століття на черговій конференції ООН 8 вересня було названо Міжнародним днем солідарності журналістів. Таким чином, цей день є не просто черговим професійним святом, але і вдень, коли всі журналісти можуть відчути своє єднання, солідарність. У Міжнародний день солідарності журналістів в усьому світі проходять конференції, з'їзди, на які збираються журналісти з різних країн. На цих святкових конференціях вони не тільки діляться своїм досвідом, але і отримують нагороди за свою дуже небезпечну працю.