Кумі прозою російською мовою

Підібрано 1 з 119

Кумушка моя, с днем рождения! Желаю тебе солнца, тепла, цветов, добра, женского счастья, крепкого здоровья, мужского внимания. Пусть твоя жизнь будет похожа на сказку. Люби и будь любима. Ты прекрасная, милая, замечательная. Желаю тебе, чтоб твои глаза всегда искрились радостью, а лицо освещала озорная улыбка.
#1
Найближчі свята
24 травня
25 травня

Тариф L на 3 міс.

Кумі

Кума – це хрещена мати по відношенню до батьків дитини, якого хрестила, і хрещеному батькові. Це людина, яка, дотримуючись християнських традицій, під час здійснення таїнства Хрещення тримає над купіллю малюка і дає обітницю перед Богом. Вона зобов'язується бути духовною наставницею дитині і вчити його законам життя, допомагаючи йому не допускати помилки.

Хоч кум і кума виступають по відношенню один одному чужими людьми, тобто не перебувають у шлюбі і є духовно чистими між собою, але в момент скоєння таїнства разом зі своїм хрещеником вони утворюють особливу духовну родину. Відносини між ними можуть бути теплими і дружніми, але статевий зв'язок неприйнятний. Не дивлячись на достаток у народному фольклорі приказок і приповідок на тему близьких відносин кумів, у всі часи вважалися великим гріхом інтимні стосунки між ними. Кумою ж іменують і рідну маму самої дитини у відношенні до його хрещеним батькам. З моменту хрещення куми стають духовними родичами один одному, нарівні з кровною ріднею. Згідно з багатовіковою традицією рідні батьки після таїнства Хрещення «викуповують» своє чадо у кумів, щоб виховувати його до повноліття. Натомість вони підносять їм частування і подарунки: нову сорочку, постільна білизна або махровий рушник.