Привітання з Днем судового експерта

Підібрано 4 з 4

Шановні судові експерти України, Ваша діяльність відіграє велике значення в забезпеченні правосуддя, захисту прав і свобод людини, і громадянин України.

Вітаємо ваз з вашим професійним святом і бажаємо Вам простого людського щастя, спокою і благополуччя. Нехай Вас завжди підтримують Ваші друзі та близькі. Нехай злочинів та протиправних дій буде менше, а хороших справ - більше. Миру Вам і добра!
#1
Від щирого серця вітаємо членів Союзу експертів України,
а також всіх наших колег, які професійно займаються судовою експертною
діяльністю з професійним святом – Днем судового експерта!
Ваша плідна праця та високий професіоналізм, відданість роботі,
принциповість завжди є запорукою у встановленні справедливості
українського Правосуддя, захисту прав і свобод громадян,
побудови в Україні правової держави
Важко переоцінити роль науково – дослідних інститутів
судових експертиз України у розвитку судової експертизи.
За роки свого існування вони стали лідерами серед організацій
з питань науково – методичного забезпечення судово-експертної
та оціночної діяльності в країні.
Заслуговує поваги професійний рівень та діяльність
незалежних судових експертів,
більшість з яких входять до складу нашої організації.
Вітаючи всіх вас зі святом, бажаємо щастя, здоров’я,
творчої наснаги, мудрості та рішучості, нових ідей,
натхнення у всіх ваших справах та починаннях.
Нехай удача та успіхи будуть Вашими постійними супутниками,
а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного
і відповідального професійного обов’язку.
#2
Як відомо, на сьогоднішній день на Україні налічується більше 6000 судових експертів, які на сьогоднішній день пройшли атестацію, і з них 1400 – державних судових експертів.
Шановні судові експерти України. Ваша діяльність відіграє велике значення в забезпеченні правосуддя, захисту прав і свобод людини, і громадянин України. Вітаємо ваз з вашим професійним святом і бажаємо Вам простого людського щастя, спокою і благополуччя. Нехай Вас завжди підтримують Ваші друзі та близькі. Нехай злочинів та протиправних дій буде менше, а хороших справ - більше. Миру Вам і добра!
#3
Шановні працівники судової експертизи України!
На сьогоднішній день судова експертиза надає неоціненну допомогу в судочинстві, оскільки висновок експерта є незаперечним доказом у справі будь-якого слідства. В честь вашої незамінної праці ми вітаємо вас з вашим професійним святом і бажаємо вам щастя, здоров’я, кар’єрного росту і достойної заробітної плати.
#4
Найближчі свята
16 червня
18 червня
23 червня

Тариф L на 3 міс.

День судового експерта

4 липня відзначають День судового експерта України. Це свято було засноване на знак визнання на державному рівні загального значення судово-експертної діяльності країни в забезпеченні правосуддя.

За введення такого свята, як День судового експерта України, спочатку виступила Координаційна рада з проблем судової експертизи, яка діє при Міністерстві юстиції України. Ініціатори свята керувалися тим, що судово-експертна сфера має величезне значення для забезпечення правосуддя в суспільстві та захисту прав людини. Для людей, які відзначають День судового експерта України, судова експертиза є не просто процесуальною дією, а методом досягнення правосуддя. На цей час День судового експерта України святкують 6000 атестованих судових експертів, із них 1400 є державними. День судового експерта України не є вихідним, він вважається виключно професійним святом судових експертів.