Привітання з Днем працівника контрольно-ревізійної служби України

Підібрано 8 з 8

Контроль, ревізія завжди,
Потрібні, і важливі, в Україні.
Бажаєм вам не знать біди,
І посміхатися, від нині!
Бажаєм більше провіряти,
І взагалі не сумувати,
Хай будуть легкі ваші кроки,
Та рум’яніють ваші щоки.
Хай обминають вас всі грози,
Щоб була радість, а не сльози!
Ми хочемо вітати вас,
У цей святковий, гарний час!
#1
Контрольно-ревізійна служба – одна з найважливіших. Саме ви забезпечуєте реалізацію державної політики в сфері фінансового контролю за цільовим використанням підприємствами, установами і організаціями коштів бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів, а також здійснюєте контроль за ефективністю бюджетних витрат. Від вашої енергії та наполегливості значною мірою залежить не лише збереження державного і комунального майна, ведення бухгалтерського обліку і фінансової звітності, а й вирішення важливих соціально-економічних завдань територіальних громад Сумщини.

За час свого існування ваша служба пройшла непростий та тернистий шлях становлення й реформування. В управлінні працюють справжні фахівці, люди наполегливі, підготовлені і віддані своїй справі. Упевнений, що й після реорганізації в Державну фінансову інспекцію ви й надалі докладатимете всіх зусиль задля зміцнення фінансової дисципліни на всіх рівнях, починаючи від села і закінчуючи обласним центром. За будь-яких умов залишайтесь такими ж наполегливими при виявленні фінансових порушень та відшкодуванні заподіяних збитків.

Бажаю всім працівникам управління, широкому загалу контролерів і ревізорів області високого професіоналізму, вагомих здобутків, принциповості, відповідальності в повсякденній роботі. Міцного здоров'я вам і вашим родинам, злагоди, добробуту та душевного комфорту.
#2
Шановні працівники контрольно-ревізійної служби!
Від щирого серця вітаю вас з нагоди професійного свята!
Пріоритетом вашої діяльності є здійснення державного внутрішнього фінансового контролю за використанням бюджетних коштів на всіх стадіях бюджетного процесу, використанням і збереженням державного майна, правильності ведення бухгалтерського обліку і достовірністю фінансової звітності у підконтрольних установах. У цій нелегкій, але дуже почесній роботі бажаю, щоб кожен з вас пам'ятав, що надані широкі права контролю покладають на вас велику відповідальність за стан фінансової дисципліни в районі. У цей визначний день зичу вам міцного здоров`я, щастя, професійних успіхів та здобутків на благо рідної України!
#3
Прийміть щирі вітання з нагоди святкування 18-ї річниці від дня створення державної контрольно-ревізійної служби України!
Важко переоцінити роль контрольно - ревізійної служби у забезпеченні функціонування правової демократичної держави з ринковою економікою. Ваша служба забезпечує реалізацію державної політики у сфері державного фінансового контролю за використанням підприємствами, установами і організаціями, коштів бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів, збереженням державного і комунального майна, веденням бухгалтерського обліку і фінансової звітності.
Від вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить вирішення важливих соціально-економічних завдань району.
Бажаємо всім працівникам контрольно - ревізійної служби принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, а також здоров’я, злагоди і добробуту – в родинах.
#4
Спасибі працівникам контрольно-ревізійної служби Україні, людям, що стоять на сторожі державних інтересів, що допомагають зберегти фінансові ресурси країни. Вітаємо з всіх вас, мої дорогі, з професійним святом. Нехай вам доведеться мати справу тільки з чесністю і порядністю. Бажаємо всіх благ вам і вашим близьким.
#5
Вітаємо вас і ваших колег з професійним святом - днем працівника контрольно-ревізійної служби України! Спасибі за те, що всі ці роки ви працюєте на благо країни і її народу! Ми цінуємо вашу нелегку і часто непомітну для навколишніх працю!
#6
Ваша робота «небезпечна» і «важка», а особливо якщо загубився калькулятор! Бажаємо Вам фінансового позитиву, заохочувальних санкцій, грошових правопорушників і завжди перемоги добра над злом!
#7
Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом!
Відзначення його на державному рівні свідчить про важливість вашої професії. Від вашої діяльності значною мірою залежить наповнення бюджетів та ефективне використання бюджетних коштів. Своєю діяльністю ви робите вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району та економічну безпеку країни в цілому.
Висловлюємо вам щиру подяку за вашу працю на благо Батьківщини. Зичимо вам міцного здоров’я, довголіття, оптимізму і віри в те, що спільними зусиллями ми змінимо ситуацію в державі на краще.
#8
Найближчі свята
24 травня
25 травня

Тариф L на 3 міс.

День ревізора

26 січня 1993 був підписаний Закон «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні». З тих пір 26 січня святкується як «День працівника контрольно-ревізійної служби України».

Згідно оновлених норм Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» від 26.01.93 р. 2939-XII до функцій контрольно-ревізійної служби відноситься проведення ревізій та перевірок фінансової діяльності, стану збереження грошових коштів і матеріальних цінностей, достовірності обліку і звітності, а також ревізії та перевірки повноти оприбуткування, правильності витрачання і збереження валютних коштів у міністерствах та інших органах виконавчої влади, в державних фондах , у бюджетних установах, а також на підприємствах, в установах і організаціях, що отримують кошти з бюджету і з державних валютних фондів.