Привітання з Днем PR-спеціаліста

Підібрано 2 з 2

Вітаємо усіх хто займається створенням позитивного іміджу компаній, формуванням довіри до компанії збоку громадськості, налагодженням контактів зі ЗМІ і підготовкою прес-матеріалів, організацію заходів і довгострокових PR-кампаній. Тож, вітаємо PR-спеціалістів професійним святом. Успіхів і натхнення у роботі.
#1
Вітаємо усіх рекламістів із професійним святом!, адже реклама як говорим Оспап Бендер, то є двигун прогресу .Креативності та свіжих ідей Вам, а також розуміння з боку клієнтів.
#2
Найближчі свята
25 червня
27 червня
28 червня
30 червня

Тариф L на 3 міс.

День PR-спеціаліста

Зовсім недавно державне визнання вивело зв'язок з громадськістю з розряду тіньових професій. «Піар» набув статусу такого ж необхідного інструменту, як маркетинг, реклама й інші напрямки діяльності організації, що сприяють розвитку бізнесу.

Практично в кожній великій фірмі працюють фахівці з PR. Компаній на ринку багато, і всім необхідно мати своє обличчя, бути впізнаваною, відмінною від конкурентів. І тут піарник незамінний. Його основні обов'язки - формувати імідж фірми, просувати її інтереси, налагоджувати контакти зі ЗМІ, організовувати прес-конференції.