Міжнародний день миротворців ООН

Підібрано 2 з 9

Сьогодні міжнародний день миротворця, тобто Ваше професійне свято. Ви завжди і для всіх є прикладом мужності і відваги, зразком людини з "великої літери". Ваші надзвичайно високі моральні якості дозволили Вам обрати цю благородну, але на жаль дуже небезпечну професію. Захищаючи мирний спосіб існування у самих найвіддаленіших куточках світу саме Ви забезпечуєте існуючий у світі рівень розвитку та стабільності.

Низький уклін Вам за Вашу благородну справу і на знак нашої поваги та вдячності прийміть від нас щирі побажання здоров'я та довголіття, хай Вам щастить!
#1
Щиро вітаю вас із вашим професійним святом!
Цей день присвячено всім тим, хто несе мир та підтримує стабільність далеко від своєї рідної землі.
Мета всіх місій миротворців є виключно мирною, робота миротворців є водночас дуже ризикованою, вимагає надзвичайної мужності, сили духу, вміння долати перешкоди, здатності ефективно діяти у непередбачуваних ситуаціях.
Миротворча діяльність громадян України, їх професіоналізм у виконанні службових обов'язків, в тому числі й у роботі з надання гуманітарної допомоги, заслужила високу оцінку з боку Організації Об'єднаних Націй, котра неодноразово висловлювала вдячність нашій державі за внесок у справу утвердження миру в усьому світі.
Сьогодні українські миротворці несуть службу на різних континентах, у складі багатьох міжнародних сил з підтримки миру, демонструючи високий фаховий рівень та вірність обов'язку.
Це безпосередньо сприяє зростанню авторитету України на світовій арені як надійного партнера та впливового суб'єкта міжнародної безпеки.
У цей святковий день я хочу привітати всіх, хто брав участь у миротворчих операціях, а особливо тих, хто в даний момент перебуває в «гарячих точках» нашої планети та докладає активних зусиль до запобігання або ліквідації загроз миру.
Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжуватимуть вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами.
Бажаю вам та вашим родинам щастя, добра та благополуччя.
#2
Найближчі свята
16 червня
18 червня
23 червня

Тариф L на 3 міс.

День миротворців

Міжнародний день миротво́рців — міжнародний день, що відзначається ООН щороку 29 травня, а також офіційно відзначається в Україні з 2003р.

Свято було встановлено в Україні після офіційного звернення Асоціації миротворців України до Президента України «…ураховуючи вагомий внесок миротворців у підтримання стабільності у різних регіонах планети та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН…» згідно з Указом Президента України «Про Міжнародний день миротворців» від 30 квітня 2003 р. № 374/2003. Із встановленням в Україні Міжнародного дня миротворців було відмінено День миротворця.