Міжнародний день лялькаря

Підібрано 4 з 47

Бажаємо творчості нестримної, енергії безмежної, добра нескінченого, визнання приємного, підгрунтя матеріального міцного, любові істинної, щастя родинного!!!!!!
#1
Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Міжнародним днем лялькаря!
Театр ляльок – це і перше знайомство малюків зі світом мистецтва, і особлива магічна атмосфера, і Майстри, що створюють унікальне та неповторне сценічне дійство.
Завдяки Вашому таланту та творчому натхненню у маленьких глядачів формується світосприйняття, народжується любов до вічних істин.
Сьогодні, ми з теплотою і вдячністю згадуємо фундаторів українського професійного лялькового мистецтва – Віктора Афанасьєва, Юзефа Гімельфарба, Раїсу Марголіну, Володимира Шестака. Кожне з цих імен золотими літерами закарбувалось в літописі вітчизняного Театру ляльок.
Молода плеяда майстрів продовжує нарощувати творчий потенціал, веде професійний пошук та відкриває світу нові здобутки українських лялькарів.
Низький уклін Вам, шановні колеги, за благородну творчу працю, відданість мистецтву, любов до самих молодших шанувальників театру.
Бажаю Вам міцного здоров’я, добра, наснаги творити дива та здійснювати дитячі мрії!
Зі святом!
#2
Маю приємну нагоду привітати театральні колективи України, які своєю творчістю здійснюють шляхетну справу – привертають увагу суспільства до виховання підростаючого покоління через казку, велику світову літературу, сучасну драматургію та сприяють їхньому естетичному збагаченню з Міжнародним Днем лялькаря!
Мистецтво граючої ляльки своїм корінням сягає сивої давнини, у релігійні ритуали, чародійні дійства, адже лялька символізує людину, і в її виготовлення та «оживлення» вкладали неабияке вміння. Ляльки бувають маленькі і велетенських розмірів, ляльки-маски, ляльки-символи, пласкі та об’ємні, але в ваших умілих руках вони стають напрочуд живими!
Цим прекрасним іменем – лялькарі, сповненим романтизму, піднесеності, особливої любові до дітей, звертаюся до Вас у цей святковий день зі словами подяки за самовіддану подвижницьку творчу працю, яка спрямована на виховання підростаючого покоління в дусі добра, гуманізму, любові до природи, любові до Батьківщини.
То хай же дарує Вам Бог добру мистецьку долю!
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, нових творчих злетів, успішних прем’єр і вдячної прихильності юних глядачів!
#3
«Театр ляльок – це справжній Всесвіт, який зачаровує своєю загадковістю і, разом з тим, дарує можливість у будь-якому віці поринути у безтурботний світ дитинства, торкнутися найніжніших струн душі.
Завдяки таланту і творчій майстерності лялькарів кожна зустріч з живою казкою перетворюється для юних прихильників театру на чарівну пригоду, яка дарує радість і наповнює життя яскравими й фантастичними переживаннями, вводить до прекрасного світу театрального мистецтва, допомагає стати на шлях добра і справедливості, формує поняття про справжні людські цінності.
Вітаємо зі святом усіх працівників Кіровоградського академічного обласного театру ляльок, а також прихильників мистецтва граючої ляльки! Зичимо невичерпного творчого натхнення, високих досягнень, яскравих театральних подій: прем’єр, гастролей, цікавих зустрічей! Нехай кожен Ваш день буде світлим і сонячним, зігрітим теплом глядацьких сердець!»
#4
Найближчі свята
8 жовтня
9 жовтня

Тариф L на 3 міс.

День лялькаря

Ідея відзначати у всьому світі Міжнародний день лялькаря прийшла відомому діячеві лялькового театру Джівада Золфагаріхо (Іран).

У 2000 році на XVIII Конгресі УНІМА в Магдебурзі він виніс дану пропозицію на обговорення. Але, не дивлячись на те, що дискусія про місце і час проведення цього свята була дуже жвавою, це питання так і не було вирішене. Тільки лише через два роки, на засіданні Міжнародної Ради УНІМА, дата святкування була визначена. Традицію Свята лялькарів всього світу відкрив день 21 березня 2003 року. Саме в цей день всіма професіоналами і шанувальниками театру ляльок святкується Міжнародний день лялькаря. Президент УНІМА Маргарета Нікулеску звернулася до всіх діячей театру ляльок із закликом перетворити день 21 березня в захоплюючий ритуал на славу лялькового театру: «Нехай у цей день грають лялькові вистави, проводять дискусії, влаштовують зустрічі, хай об'єднуються всі професіонали і любителі одного з найдавніших видів мистецтва - театру ляльок! Нехай всі навколо стануть учасниками нашого свята! Нехай усі опиняться в театрі ляльок!». А на думку відомої діячки індійського театру ляльок Капіл Ватсяаян: «Світ лялькового театру - це невинність дитинства, його чистота і безпосередність, і мудрість філософа. Для мене театр ляльок завжди таїть особливу чарівність, оскільки є унікальним явищем у сфері мистецтва: за своєю дивовижною простотою і, одночасно, за своєю багатозначностю це - справжнiй Всесвіт таємничого й образного, загадкового і фантазійного. Виникаючи в реальному часі та просторі, театр ляльок повертає нашим душам справжню сутність ... ».