Привітання з Днем легкої промисловості України

Підібрано 6 з 22

Шановні працівники легкої промисловості!

Вітаємо Вас з професійним святом! Бажаємо Вам здоров'я, успіхів та добробуту, а у Вашій фаховій майстерності та високому професійному рівні ми не маємо підстав сумніватися.
#1
Легка промисловість – це сфера, яка має досвід підприємливих керівників, менеджерів, дизайнерів, модельєрів, технологів та висококваліфікованих робітників і працює на забезпечення споживачів продукцією, що зможе задовольнити вимогливі смаки.


Ми поважаємо і цінуємо нелегку працю всіх трудових колективів і щиро бажаємо вам успіхів у освоєнні нових сучасних технологій, укладання вигідних угод.
#2
Дорогі друзі!


Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня працівників легкої промисловості!


Легка промисловість була та залишається однією з пріоритетних галузей економіки, завдяки розвитку якої збільшується економічний потенціал держави.


Незважаючи на світову фінансову кризу легка промисловість демонструє позитивну динаміку і я вірю, що й надалі ця галузь буде займати лідерські позиції.


Наш уряд поважає та цінує нелегку працю всіх трудових колективів галузі і робить усе можливе, аби підтримати галузь у важкі часи кризи, щоб цей сектор економіки й надалі прославляв Україну прекрасними високоякісними товарами.


Прийміть щиру подяку за ваш сумлінний труд, якому ви присвятили своє життя, за ваш вагомий внесок у розвиток України!
#3
Шановні працівники легкої промисловості!


Прийміть щирі вітання від імені обласної державної адміністрації та обласної ради з нагоди професійного свята – Дня працівників легкої промисловості.


Легка промисловість Чернівеччини має міцні трудові традиції та виробничі досягнення, які забезпечують їй вагоме місце в економіці краю. Продукція буковинських легковиків є конкурентноздатною, впевнено завойовує прихильність вітчизняних і зарубіжних споживачів.


Завдяки впровадженню інноваційних виробничих технологій відкриваються нові перспективи розвитку підприємств легкої промисловості, підвищується ефективність роботи. Це упевнює у тому, що продукція галузі і надалі посідатиме гідне місце на споживчому ринку, матиме високий авторитет у покупців.


Сердечна подяка вам, шановні трудівники і ветерани легкої промисловості, за сумлінну працю, високу професійну майстерність і наполегливість у запровадженні новацій. Щиро бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, процвітання, щедрих професійних та життєвих успіхів.
#4
Шановні працівники легкої промисловості!


Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників легкої промисловості.


Вітчизняна легка промисловість, маючи значний виробничий потенціал та підвищуючи рівень технічного оснащення виробництва і професійної підготовки робітників, активно відстоює свої позиції на внутрішньому та зовнішньому ринку. Зростає попит на вітчизняні товари, адже переважна більшість підприємств виробляють сучасну і якісну продукцію за помірними цінами. Своєю невтомною працею ви робите вагомий внесок у розвиток виробництва товарів народного споживання, чим забезпечуєте дієвість соціальної політики держави.


Упевнений, що ваш професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, усвідомлення важливості своєї праці для розвитку економіки держави є запорукою подальших успіхів, налагодження нових взаємовигідних виробничих зв’язків, підвищення якості та розширення асортименту товарів народного споживання і головне – поліпшення добробуту людей.


У цей святковий день бажаю вам щастя, здоров’я, благополуччя і плідної роботи заради процвітання рідної Вітчизни. Нехай добро і щедра доля не обминають вас і ваші родини!
#5
Легка промисловість - одна з найважливіших і соціально значущих галузей міського господарства.


Завдяки самовідданій праці керівників, інженерно-технічних працівників та робітників підприємств легкої промисловості міста у складних конкурентних умовах збережено виробничі площі, здійснено технічне переоснащення галузі .


Для підтримки високих темпів зростання галузі слід дбати про її технічне переозброєння, збільшення обсягів випуску та оновлення асортименту товарів вітчизняних виробників, досягнення високого рівня якості продукції. Впровадження інноваційних виробничих технологій відкриває нові перспективи розвитку підприємств легкої промисловості, підвищення ефективності їх роботи. Це запорука того, що продукція галузі і надалі посідатиме гідне місце на споживчому ринку, матиме високий попит у покупців.


Сердечна вдячність вам за сумлінну працю, високу професійну майстерність, творчу наснагу. Бажаю вам здоров’я, щастя, добробуту, процвітання, щедрих професійних і життєвих успіхів та нових звершень в ім’я економічного зростання та добробуту нашої України.
#6
Найближчі свята
24 липня
26 липня
28 липня

Тариф L на 3 міс.

День легкої промисловості

Цей день - професійне свято працівників та ветеранів галузі легкої промисловості. Саме завдяки ним населення областей і міст має можливість купувати якісну продукцію місцевого виробництва.

Це свято, що існує вже більше 33 років, був установлений Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 р. «Про святкові і пам'ятні дні». Підприємства легкої промисловості, постійно удосконалюючи технологію виробництва, розширюють асортимент і покращують якість своєї продукції.