Привітання з Днем космонавтики прозою

Підібрано 5 з 32

Сьогодні 12 квітня все людство відмічає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з'явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань. Бажаю і Вам у цей день замислитись над своїм існуванням і від душі захотіти дізнатися про навколишній світ більше!
#1
Нехай Ваші помисли будуть такими чистими як небо, вчинки такими ж яскравими як далекі космічні зірки, а життя щасливим та довгим як сам всесвіт!
#2
Поздоровляю Вас з Всесвітнім днем авіації та космонавтики. Ера польотів людини спочатку на літаку, а потім і у космічному кораблі відкрила для людства принципово нові можливості у подоланні відстані та швидкості руху. У цей знаменний день варто пам'ятати, що можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці та терпіння ми можемо здолати будь-які перешкоди.

Вітаю Вас зі святом і бажаю, крім традиційного міцного здоров'я, ніколи не спинятися на досягнутому, і завжди прагнути більшого!
#3
Розвиток пілотованих польотів проходив поетапно з урахуванням досягнутих науково-технічних результатів і появи нових наукових, господарських і технічних завдань. Від перших пілотованих кораблів і орбітальних станцій до багатоцільових космічних пілотованих орбітальних комплексів - такий шлях, пройдений радянською пілотованої космонавтикою.

Яскраві успіхи космонавтики - закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей, десятків трудових колективів, які роблять все від них залежне в ім’я прогресу космічної галузі.

Вітаємо Вас з професійним святом! Бажаємо вдалих злетів і перемог! Нехай Бог Вас оберігає як на Землі, так і в космосі.
#4
Привітання з днем ракетно-космічної галузі України та з Всесвітнім днем авіації і космонавтики

Сьогодні в Україні відзначається День працівників ракетно-космічної галузі України

День працівників ракетно-космічної галузі встановлений Указом Президента України від 13 березня 1997 року № 230/97 як свято, що відзначається щорічно 12 квітня.

Це свято є особливим для Українського народу тому, що наша країна входить в “четвірку” космічних країн світу. На території нашої країни розташована велика кількість підприємств космічній галузі, серед яких такі велетні, як завод “Южмаш”, “Арсенал” та КБ “Південне”. Діє у нас і Національний центр управління та випробування космічних засобів. Також Україна є членом міжнародного консорціуму “Морський старт”, що проводить запуски ракет-носіїв українського виробництва “Зеніт-3SL” в акваторії Тихого океану.

Фахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони України спільно з працівниками Управління спеціальних програм Національного космічного агентства України, установ Національного центру управління та випробувань космічних засобів вже понад десять років опановують та втілюють у практику новітні досягнення у напрямі космічної розвідки в інтересах нашої Батьківщини.

Розглядаючи певні аспекти і напрями нашої спільної з Національним космічним агентством взаємодії, можна впевнено сказати, що ця співпраця має плідні результати, які спрямовані на досягнення високої мети забезпечення безпеки та захисту національних інтересів України.

Завдання, які стоять перед працівниками ракетно-космічної галузі, повною мірою відповідають духу нового тисячоліття і потребам стратегічного розвитку України як сучасної високотехнологічної держави.

Від імені особового складу Головного управління розвідки Міністерства оборони України вітаю всіх працівників підприємств і організацій ракетно-космічної галузі України та колектив служби космічної розвідки ГУР МО України із професійним святом.

Від щирого серця зичу щастя, міцного здоров'я, невичерпної енергії, творчих сил та успіху у вашій діяльності, нових звершень у справі служіння Українському народові.
#5
Найближчі свята
30 листопада
1 грудня
3 грудня
4 грудня

Тариф L на 3 міс.

День космонавтики

12 квітня - день початку епохи пілотованих космічних польотів - спільне свято, що з'єднує минуле, сьогодення і майбутнє людей Землі.

Враховуючи значний внесок працівників ракетно-космічної галузі України у наукові дослідження, створення сучасної ракетно-космічної техніки і впровадження високих космічних технологій в народне господарство, Указом Президента України № 230 від 13 березня 1997 року в Україні оголошено свято, що відзначається щорічно 12 квітня - День працівників ракетно-космічної галузі України. Україна увійшла до складу космічних держав світу завдяки сформованому науковому і виробничому потенціалу космічної галузі - у спадок від Радянського Союзу їй лишилася майже третина космічного промислового потенціалу, створюваного протягом 40-річної участі українських підприємств у всіх основних космічних проектах. Для реалізації державної політики у космічній діяльності в лютому 1992 року було створено Національне космічне агентство України (НКАУ). Головними завданнями НКАУ є: розробка концептуальних основ державної політики у галузі дослідження і використання космічного простору, забезпечення організації і розвитку космічної діяльності в Україні, сприяння підвищенню обороноздатності та національної безпеки держави, організація і розвиток співпраці України з іншими державами та міжнародними організаціями в космічній сфері. 12 квітня відзначається також за рішенням Міжнародної авіаційної федерації (ФАІ) як Всесвітній день авіації та космонавтики. У цей день, 12 квітня, в 1961 році громадянин СРСР майор Ю. А. Гагарін на космічному кораблі «Восток» першим у світі здійснив орбітальний обліт Землі. Вперше на території України дата 12 квітня відзначалася згідно з Указом Президії Верховної Ради СРСР від 9 квітня 1962. Перший українець за національністю в космосі - Павло Романович Попович.