Привітання з Днем фізичної культури і спорту

Підібрано 13 з 28

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани й шанувальники спорту!
Традиційно у другу суботу вересня ми відзначаємо свято фізкультурників: спортсменів, усіх прихильників здорового способу життя – День фізичної культури і спорту.
Волинь завжди славилася високими досягненнями спортсменів, була і є краєм, де культивується активний спосіб життя. На престижних змаганнях наші атлети демонструють вагомі досягнення та здобувають «пальми першості» не лише в Україні, а й у Європі та світі. Усі ми пишаємося їх досягненнями і здобутками, із честю продовжуємо добрі традиції з розвитку спорту.
Висловлюю вдячність усім спортсменам, тренерам, ветеранам спортивного руху, працівникам дитячо-юнацьких шкіл, вчителям фізичного виховання загальноосвітніх шкіл. Зроблю все, щоб ваша праця була належним чином оцінена. Переконаний також, що нові спортивні майданчики, тренажери, які встановлені в кожній луцькій школі та встановлюються у дошкільних закладах, допоможуть у фізичному розвитку наших діток. Адже їхній успіх неможливий без закладеного фундаменту здоров’я, твердого характеру, наполегливості. Ми з вами разом і надалі робитимемо все необхідне, щоб зберегти і розвинути мережу нинішніх закладів фізкультури і спорту, покращити їх фінансування.
У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя, благополуччя, успіхів у всіх добрих починаннях. Спортивного вам довголіття і нових яскравих перемог!
#1
Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізкультури і спорту, який сприймається в суспільстві як свято здоров'я, краси, гарту і молодості.
Спорт, регулярні заняття фізкультурою — це здоровий спосіб життя, до якого долу¬чаються тисячі, мільйони наших співвітчизників. І особливо приємно усвідомлювати, що наше молоде покоління
все більше і більше захоплюється активними заняттями спортом. Профспілки ж з свого
боку роблять все від них залежне, щоб фізкультурно-спортивний рух поширювався на
всі без виключення верстви населення — і в місті, і в далекому селі.
Прийміть, шановні, спортсмени, тренери, організатори спорту і масового
фізкультурно-спортивного руху найкращі побажання вдалих стартів і переможних фінішів на
спортивних аренах, а в житті — хай вам просто щастить в усьому. Доброго вам
здоров'я, щастя і радості від перемог та удач!
#2
Шлемо вітання спеціалістам і аматорам –тренерам, спортсменам, які впроваджують, популяризують фізично-оздоровчу і спортивну діяльність та, досягаючи високих спортивних результатів не тільки на
рівні місцевому, а й на світовому. Ви - наша гордість, наша надія! Висловлюємо вам щиру вдячність, зичимо міцного здоров’я, спортивного довголіття та бажаємо талановитих,
наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів.
#3
Сердечно вітаємо з Днем фізичної культури і спорту всіх ветеранів спорту і тренерів ДЮСШ, вчителів фізкультури шкіл та району, спортсменів, усіх активістів спорту.
Зичимо усім міцного здоров’я, особистого щастя, успіхів у справі розвитку фізичної культури і спорту,
#4
Вітаю небайдужих до здоров'я своїх вихованців вчителів фізичної культури з професійним святом!!!
Нехай якомога частіше звучать для Вас ці віршовані рядки!
#5
оди професійного свята бажаємо вам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залученні молоді до занять фізичною культурою і спортом. Міцного всім здоров’я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень і перемог.
Нехай ваші досягнення, натхненна праця і надалі примножують спортивну славу нашого міста.
#6
Вітаю вас із Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!
Рівне багате спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігали і примножували славні традиції спорту, зміцнювали авторитет нашого краю.
Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів спорту.
Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!
Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!
#7
Мій рідний вчитель фізкультури!!!
Я дякую, кажу тобі
За наші ще стрункі фігури,
За те, що спокою ти не давав мені!!!
За те, що влітку, восени і взимку
Натхненно тренуватись заставляв!
Я пам'ятаю всі твої поради!
Ти розслаблятись й нудьгувать не дозволяв!
Спортивний рідний зал,
Я вдячний за здоров'я!!!
Слабеньким підлітком до тебе я прийшов!
Тут гартувалась і міцніла сила волі,
Тут справжніх друзів я своїх знайшов!!!
Здоров'я завжди щоб було у нормі,
Щоб не хворіти, щоб не кашляти й не чхати,
Потрібно бути у спортивній формі,
На власний вік увагу не звертати!
Здоров'я й спорт хай завжди будуть в моді!
Його за гроші нам ніколи не купити!
Я дякую тобі, мій вчитель фізкультури,
За все, що зміг для мене ти зробити!!!
#8
Щиро вітаю Вас із професійним святом – «Днем фізичної культури і спорту в Україні».
Своїми досягненнями, натхненною працею Ви прославили і прославляєте нашу область, вносите вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного, Олімпійського та Паралімпійського руху в Україні.
Харківські спортсмени відомі далеко за межами області і України, наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях, зберігав і примножував славні традиції українського спорту, зміцнював авторитет нашої держави у світовому співтоваристві.
Імена Олімпійських чемпіонів Яни Клочкової, Рустама Шаріпова, Людмили Джигалової, Юрія Пояркова, Ігора Рибака, Валерія Гончарова, Катерини Куришко та багатьох інших спортсменів назавжди увійшли до плеяди кращих спортсменів світу.
У день професійного свята бажаю Вам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом. Міцного всім здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.
#9
Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість!
Сердечно вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!
Я радий поздоровити всіх мешканців та гостей міста з цим чудовим святом, яке пропагує силу, здоров’я та здоровий спосіб життя.
Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя киян сприятиме оновленню нашого міста, здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій столиці. Столичні спортсмени гідно представляють нашу державу на найпрестижніших світових спортивних аренах та славлять Київ у світі.
Бажаю усім фахівцям галузі, тренерам, спортсменам і їхнім родинам добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень.
#10

Найближчі свята
25 червня
27 червня
28 червня
30 червня

Тариф L на 3 міс.

День фізичної культури і спорту

Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ Президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба почали поширюватися в Україні з кінця XIX ст. Всій Європі було відоме ім'я українського борця греко-римського стилю Івана Піддубного. Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд СРСР. Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка (35 світових рекордів), футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов, відмічені «золотим м'ячем» як найкращі футболісти Європи. Визнана у світі і українська школа художньої гімнастики. Зірками цього виду спорту свого часу були Ірина Дерюгіна і Лариса Латиніна, яка завоювала 18 олімпійських медалей (9 золотих, 5 срібних і 4 бронзові) - це найбільше досягнення в історії олімпіад. Всього українськими спортсменами було завойовано більше чотирьохсот олімпійських медалей. Сьогодні на спортивному небосхилі України сяють нові зірки. Боксерів Володимира і Віталія Кличко, плавчиху Яну Клочкову, гімнастику Ганну Безсонова, легкоатлетку Жанну Пінтусевич, тенісиста Андрія Медведєва, футболіста Андрія Шевченка та багатьох інших знають далеко за межами України.