Привітання з Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Підібрано 16 з 19

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби!

Щиро вітаю Вас із професійним святом.

Великої шани заслуговує ваша самовіддана і така важлива для всього суспільства праця, яка спрямована на профілактику захворювань, створення сприятливого епідеміологічного клімату в обласному центрі.

Ваш високий професіоналізм, великий досвід і глибокі знання поєднуються з загостреним почуттям відповідальності за здоров’я людей, утвердженням здорового способу життя.

Нехай вам завжди посміхається доля, життя дарує спокій і добробут, а робота приносить лише радість і задоволення.
#1
Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята. Профілактика - визнаний пріоритет сучасної медицини. Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям впевненість у власних силах.

Державним санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: якість і безпека продуктів харчування, водозабезпечення, стан навколишнього середовища.

Тільки надійно забезпечивши санітарно-епідемічне благополуччя населення можна відвернути спалахи небезпечних захворювань, згубний вплив на здоров'я людей техногенних катастроф. Усе це визначає особливу роль державної санітарно-епідеміологічної служби.

Завдяки зусиллям фахівців санепідслужби не допущено проникнення та розповсюдження пріонових інфекцій, пташиного грипу, інших небезпечних хвороб.

Немає сумніву, що ви і далі самовідданими зусиллями успішно виконуватимете свою благородну місію.

Бажаю всім працівникам державної санітарно-епідеміологічної служби області міцного здоров'я, щастя, благополуччя, нових трудових звершень в ім'я розвитку України та злагоди в нашому суспільстві.
#2
Прийміть найщиріше вітання з вашим професійним святом!

Ви робите надзвичайно відповідальну справу. Це не гучні слова. Від вашої роботи залежить не лише стан здоров’я громадян, а й національна безпека.

Щодня, щохвилини ви контролюєте питання профілактики інфекційних хвороб, професійних захворювань, дбаєте про безпеку середовища проживання. Ваша робота, своєчасне проведення профілактичних та протиепідемічних заходів дає змогу зберегти здоров’я мільйонів людей.

У Програмі діяльності уряду “Український прорив” переорієнтація системи охорони здоров’я на запобігання захворюванням, створення безпечних та сприятливих для людини умов праці, проживання, навчання, відпочинку та харчування є одним з пріоритетів нашої роботи.

Я дякую вам за самовіддану працю. Бажаю всім вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, щастя, благополуччя!
#3
Щиро вітаю Вас і працівників очолюваних Вами колективів із професійним святом – Днем працівника санітарно-епідеміологічної служби.
Нехай і надалі запорукою Вашої успішної роботи буде високий професіоналізм, відданість справі та відповідальне ставлення до неї.
Хай завжди рікою щастя ллється,
Хай добро в сім'ях ведеться.
Хай серце не знає печалі і болю,
Бажаю здоров'я й щасливої долі,
Блакитного неба і злагоди в хаті,
На хліб і на щирість будьте багаті.
#4
Санепідемслужба України!
Ви найкращі в світі в нас,
Адже лиш від вас залежить
Чи будуть віруси у нас?
Ви санітари міста і села,
Усюди ви тримаєте порядок
За це вклоняємося вам,
Від нас вам – радість і достаток!
#5
Вітаю усіх українців, які відчувають себе козаками!

Сьогодні день Покрови Пресвятої Богородиці і водночас день Українського козацтва. Бажаю всім вам всіляких гараздів і Слава Україні!
#6
Шановні колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника державно санітарно-епідеміологічної служби!
Бажаємо вас міцного здоров’я, плідної, наполегливої праці, добра і благополуччя, здійснення творчих задумів у праці. Теплом і щастям нехай переповнюються ваші домівки, а радість і удача, добробут і затишок нехай супроводжують вас щодня.
Нехай у кожному починанні на всіх життєвих дорогах будуть світлі щасливі обрії, плідні досягнення і ваші справи будуть корисні людям.
З повагою _________.
#7
Щиро вітаємо Вас усіх у переддень професійного свята. Ваша робота вимагає високого
рівня професіоналізму, ви завжди знаходитесь на передньому краї боротьби за здоров'я
та безпеку життя населення краю. Від Вашого вміння швидко зреагувати, задля того
аби попередити розповсюдження інфекції, ліквідувати вже існуюче джерело, нерідко
залежить чимало людських життів.
Бажаємо Вам, шановні, щоб Ваша праця була завжди в радість, щоб Ви отримували за
неї гідну платню, щоб Вас поважали та цінували колеги та керівництво.
Доброго Вам здоров'я, великого людського щастя, благополуччя, миру та злагоди в
родинах, професійного росту. Нехай вдячністю людською буде позначений Ваш шлях.
#8
Шановні працівники та ветерани Державної санітарно-епідеміологічної служби нашого міста!

Щиро вітаю з професійним святом! Прийміть від усіх жителів міста велику подяку за те, що вашими зусиллями забезпечуються санітарне та епідемічне благополуччя міста, належні умови його життєдіяльності.

Протягом десятиріч санітарно-епідеміологічна служба залишається ефективною і надійною державною структурою охорони здоров’я населення, яка створює основи національної безпеки держави.

Завдяки службі, яка не допускає розповсюдження небезпечних інфекційних захворювань, збережено найцінніше - життя і здоров’я людей, а своєчасність профілактичних та протиепідемічних заходів дає змогу зберігати і значні фінансові ресурси.

Сьогодні спеціалісти служби продовжують високо нести професійне звання санітарного лікаря.

Упевнений, що так буде і надалі, що роль і престижність професій санітарного лікаря та лікаря-епідеміолога будуть зростати разом з розвитком санітарно-епідеміологічної служби в Україні.

Міцного здоров’я, миру, добра і благополуччя вам, шановні! Нових успіхів у професійній діяльності!

Щастя, добробуту і злагоди вашим родинам!
#9
Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби!

10 жовтня цього року з ініціативи Президента України Леоніда Кучми вперше в історії держави відзначається День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби. Цим враховано значний внесок працівників служби у забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.

Від людей цієї відповідальної професії залежить стан здоров’я краян. Адже саме вони тримають у постійному полі зору питання профілактики інфекційних хвороб, професійних захворювань, запобігають впливу на здоров’я людей шкідливих факторів, дбають про безпеку середовища проживання.

Від імені обласної державної адміністрації та обласної ради щиро вітаємо усіх працівників санітарно-епідеміологічної служби Буковини з професійним святом. Впевнені, що ваша фахова компетентність, життєва енергія, відданість своїй справі і надалі слугуватимуть запорукою санітарної безпеки краян, основою для успішного виконання перспективних завдань служби.

Бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.

Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.
#10

Найближчі свята
25 червня
27 червня
28 червня
30 червня

Тариф L на 3 міс.

День епідеміолога

День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби. Указом Президента від 5 жовтня 2004 року (№ 1178/2004) в Україні встановлено професійне свято - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.

Державний санітарно-епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, роботи, харчування, відпочинку, виховання і навчання дітей і підлітків. Тому санітарно-епідеміологічна служба займає ключову позицію в системі охорони здоров'я країни. Державна санітарно-епідеміологічна служба вже більше 80 років є ефективною складовою охорони здоров'я, яка забезпечує реалізацію державної політики у сфері профілактичної медицини, стоїть на варті здоров'я і працездатності людей, захищає їх від небезпечних інфекційних захворювань.