Міжнародний день електрозв'язку (інформаційного суспільства)

Підібрано 5 з 12

Сьогодні Ваш день, Ваше професійне свято - День електрозв'язку. Дозвольте від усієї душі поздоровити Вас з нагоди цієї святкової події, побажати Вам здоров'я, професійних успіхів, а головне щоб завдяки Вашій важків, але надзвичайно соціально корисній справі у наших з Вами оселях завжди був електричний струм!
#1
Сердечно вітаю працівників радіо, телебачення та зв‘язку з професійним святом!

У нову інформаційну епоху робота електронних ЗМІ набуває особливого значення, мобілізуючи громадян на досягнення високої мети – побудови демократичної процвітаючої України. Ви забезпечуєте функціонування єдиного інформаційного простору держави, що є невід‘ємною складовою системи національної безпеки країни.

Сьогодні наша держава стоїть на порозі чергового іспиту на зрілість демократії – парламентських виборів, які за своїм значенням будуть не менш важливими, ніж минулорічні президентські. В цих умовах від вашого високого професіоналізму, глибоких знань і громадянської позиції залежатиме майбутнє нашого народу. Впевнена, так само як і в часи складних випробувань для України, ви самовіддано виконуватимете свій професійний обов‘язок, забезпечуючи конституційне право наших громадян на об’єктивну, чесну і правдиву інформацію.

Щиро бажаю вам щастя, здоров‘я, благополуччя, усіляких благ. Хай доля буде щедрою до вас та ваших близьких!
#2
Шановні працівники телебачення, радіо та зв'язку!
Прийміть щирі привітання з нагоди професійного свята! Дякуючи Вашій праці, мільйони киян мають можливість бути в центрі подій, відстежувати бурхливе життя столиці та всієї України! Вашими руками впроваджується демократія в державі, адже саме вільні й незалежні засоби інформації - запорука становлення демократичних процесів! Щодня Ви забезпечуєте конституційне право кожного громадянина на отримання інформації.

І в цей святковий день Ви теж не припиняєте своєї роботи! Тож нехай Ваші професійні якості, знання служитимуть розвитку українського суспільства, становленню всебічно розвинутої особистості!

Бажаю Вам і надалі залишатися патріотами своєї справи, бути об'єктивними та змістовними! І, звичайно ж, доброго здоров'я, довголіття, миру й злагоди в родинах!
#3
Шановні колеги, дорогі друзі!

Сьогодні, 17 травня, ми разом з усією міжнародною спільнотою святкуємо Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства. Цей факт засвідчено рішенням Організації Об’єднаних Націй на відзначення величезної ролі електронних комунікацій та інформаційних технологій у житті всіх людей нашої планети.

Процес розбудови інформаційного суспільства набуває глобальних ознак, практично кожна країна бачить своє місце у ньому, розробляючи національні стратегії входження в інформаційний світ.

В Україні електронні комунікації та інформаційні технології стали важливою складовою соціально-економічного розвитку нашого суспільства. У цьому вбачаємо результат щоденних зусиль працівників сфери електронних комунікацій та інформаційних технологій, а також постійну зацікавленість українців до усього нового у сфері електронних телекомунікацій.

У цей святковий день зичимо Вам, шановні колеги, нових трудових і творчих звершень, нехай вдалими будуть всі Ваші починання в ім'я України.

Міцного здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашим рідним.
#4
17 травня світова спільнота відзначає Міжнародний день електрозв'язку або Всесвітній день телекомунікацій ООН. Цей день святкується з 1969 року за рішенням сесії Адміністративної ради Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ).
17 травня 1865, після двох з половиною місяців важких переговорів у Парижі було підписано вперше міжнародну телеграфну Угоду, і був заснований міжнародний Телеграфний Союз ("International Telegraph Union", з 1932 р. - "International Telecommunications Union" (Міжнародний Союз Електрозв'язку) ).

В даний час Міжнародний Союз Електрозв'язку - спеціалізована установа ООН. Цілі союзу - сприяння розвитку міжнародного співробітництва для поліпшення і раціонального використання всіх видів електрозв'язку (телеграфної, телефонної й радіо). Сьогодні в International Telecommunications Union входять понад 180 країн світу. Штаб-квартира ITU перебуває в Женеві.

Мета цього міжнародного свята полягає в тому, щоб сприяти підвищенню рівня поінформованості про можливості, які може принести товариствам та країнам використання Інтернету та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), а також про шляхи подолання "цифрового розриву".

Починаючи з 1969 року, 17 травня відзначався Всесвітній день електрозв'язку в честь заснування Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ) та підписання першої Міжнародної телеграфної конвенції в 1865 році. Цей день був встановлений Повноважною конференцією, що відбулася в Малазі-Торремолінос у 1973 році.

Що стосується Всесвітнього дня інформаційного суспільства, то в листопаді 2005 року Всесвітня зустріч на вищому рівні з питань інформаційного суспільства закликала Генеральну Асамблею ООН оголосити 17 травня Всесвітнім днем інформаційного суспільства, щоб підкреслити важливість ІКТ і зосередити увагу на широкому спектрі що відносяться до інформаційного суспільства питань. У березні 2006 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, в якій встановлюється, що Всесвітній день інформаційного суспільства буде щорічно відзначатися 17 травня.

У листопаді 2006-го на Повноважної конференції МСЕ в Анталії (Туреччина) було прийнято рішення про те, що обидва заходи будуть відзначатися 17 травня як Всесвітній день електрозв'язку та інформаційного суспільства.

Тема Всесвітнього дня електрозв'язку та інформаційного в 2008 році - "Допомагаючи спілкуватися особам з обмеженими можливостями: можливості ІКТ для всіх". Держави були покликані враховувати у своїх національних електронних стратегіях особливі потреби осіб з обмеженими можливостями, а також сприяти проектування та виробництва розрахованих на їхні потреби устаткування і послуг ІКТ, у тому числі дотримуючись принципу універсальних проектних рішень і використовуючи Assistive Technology.

Мої вітання всім хто працює в даній сфері!
#5
Найближчі свята
25 червня
27 червня
28 червня
30 червня

Тариф L на 3 міс.

День електрозв'язку

Всесвітній день електрозв'язку та інформаційного суспільства відзначають щорічно 17 травня, у день підписання першої Міжнародної телеграфної конвенції і створення Міжнародного союзу електрозв'язку.

Мета цього міжнародного свята полягає у тому, щоб сприяти підвищенню рівня обізнаності про можливості, які може принести суспільствам і країнам використання Інтернету та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), а також про шляхи подолання "цифрового розриву". Починаючи з 1969 року, 17 травня відзначався Всесвітній день електрозв'язку на честь основи Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ) і підписання першої Міжнародної телеграфної конвенції у 1865 році. Цей день був встановлений Повноважною конференцією, що відбулася у Малазі-Торремоліносі у 1973 році.
Цікаві статті