Поздравление с Днем судебного эксперта

Выбрано 4 с 4

Шановні судові експерти України, Ваша діяльність відіграє велике значення в забезпеченні правосуддя, захисту прав і свобод людини, і громадянин України.

Вітаємо ваз з вашим професійним святом і бажаємо Вам простого людського щастя, спокою і благополуччя. Нехай Вас завжди підтримують Ваші друзі та близькі. Нехай злочинів та протиправних дій буде менше, а хороших справ - більше. Миру Вам і добра!
#1
Від щирого серця вітаємо членів Союзу експертів України,
а також всіх наших колег, які професійно займаються судовою експертною
діяльністю з професійним святом – Днем судового експерта!
Ваша плідна праця та високий професіоналізм, відданість роботі,
принциповість завжди є запорукою у встановленні справедливості
українського Правосуддя, захисту прав і свобод громадян,
побудови в Україні правової держави
Важко переоцінити роль науково – дослідних інститутів
судових експертиз України у розвитку судової експертизи.
За роки свого існування вони стали лідерами серед організацій
з питань науково – методичного забезпечення судово-експертної
та оціночної діяльності в країні.
Заслуговує поваги професійний рівень та діяльність
незалежних судових експертів,
більшість з яких входять до складу нашої організації.
Вітаючи всіх вас зі святом, бажаємо щастя, здоров’я,
творчої наснаги, мудрості та рішучості, нових ідей,
натхнення у всіх ваших справах та починаннях.
Нехай удача та успіхи будуть Вашими постійними супутниками,
а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного
і відповідального професійного обов’язку.
#2
Як відомо, на сьогоднішній день на Україні налічується більше 6000 судових експертів, які на сьогоднішній день пройшли атестацію, і з них 1400 – державних судових експертів.
Шановні судові експерти України. Ваша діяльність відіграє велике значення в забезпеченні правосуддя, захисту прав і свобод людини, і громадянин України. Вітаємо ваз з вашим професійним святом і бажаємо Вам простого людського щастя, спокою і благополуччя. Нехай Вас завжди підтримують Ваші друзі та близькі. Нехай злочинів та протиправних дій буде менше, а хороших справ - більше. Миру Вам і добра!
#3
Шановні працівники судової експертизи України!
На сьогоднішній день судова експертиза надає неоціненну допомогу в судочинстві, оскільки висновок експерта є незаперечним доказом у справі будь-якого слідства. В честь вашої незамінної праці ми вітаємо вас з вашим професійним святом і бажаємо вам щастя, здоров’я, кар’єрного росту і достойної заробітної плати.
#4
Ближайшие праздники
24 июля
26 июля
28 июля

Тариф L на 3 міс.

День судебного эксперта

4 июля отмечают День судебного эксперта Украины. Этот праздник был учрежден в знак признания на государственном уровне общего значения судебно-экспертной деятельности страны в обеспечении правосудия.

За введение такого праздника, как День судебного эксперта Украины, сначала выступил Координационный совет по проблемам судебной экспертизы, которая действует при Министерстве юстиции Украины. Инициаторы праздника руководствовались тем, что судебно-экспертная сфера имеет огромное значение для обеспечения правосудия в обществе и защиты прав человека. Для людей, которые отмечают День судебного эксперта Украины, судебная экспертиза является не просто процессуальным действием, а методом достижения правосудия. В настоящее время День судебного эксперта Украины празднуют 6000 аттестованных судебных экспертов, из них 1400 являются государственными. День судебного эксперта Украины не является выходным, он считается исключительно профессиональным праздником судебных экспертов.