Поздравление с Днем этнографа

Выбрано 2 с 2

Вітаємо усіх хто "описує, чи вивчає народи", адже сьогодні свято працівників які комплексно вивчають етносоціальні та етнокультурний розвиток народів світу в минулому і сьогоденні. Вітаємо етнографів! Від щирого серця бажаю завжди бути на рівні тих складних завдань, які покладаються на Вас, і тим високим вимогам, які визначені для Вас визначені.
#1
Вітаємо усіх народознавців і етношанувальників з Днем етнографа! Бажаємо вам нових знахідок і насолоди від занурення у традиції різних народів. Приїздіть в експедиції і волонтерські поїздки до Меджибожа – це рай для етнографа, місце, де переплелися між собою традиції і культури багатьох етносів: українського, польського, єврейського та інших.

Впродовж минулих років Державний історико-культурний заповідник “Межибіж” є базою практики для кількох університетів, у тому числі для етнографічної практики. У фондах та експозиціях заповідника зберігається чимало предметів побуту, культури та народного мистецтва. У наукових і краєзнавчих дослідженнях працівників заповідника та учасників конференцій, які тут проводяться, тематика народного побуту, традицій, технологій, мистецтва є одним з провідних напрямків.

Дякуємо усім, хто досліджує та зберігає надбання народів у всьому розмаїтті!
#2
Ближайшие праздники
16 июня
18 июня
23 июня

Тариф L на 3 міс.

День этнографа

Профессиональный праздник представителей различных этнографических школ, введен в честь дня рождения этнографа и путешественника Н.Н. Миклухо-Маклая.

По свидетельствам очевидцев, впервые День этнографа начал отмечаться по инициативе первого заведующего кафедрой этнографии и антропологии исторического факультета СПбГУ Р.Ф. Итса. Таким образом, праздник активно отмечается с 70-80-х годов XX века. Поскольку середина июля является традиционным временем для проведения этнографических практик, праздник, приходилось на середину экспедиции, быстро завоевало себе популярность. К настоящему времени унифицированной традиции празднования Дня этнографа не сложилось. В каждом учреждении, а порой и в каждом экспедиционном отряде существуют свои неписаные правила, по которым взимается этот праздник. В качестве общих атрибутов праздника можно назвать: торжественное застолье с произнесением тостов в честь Миклухо-Маклая и Г. Ф. Итса. Кроме этого, в День этнографа обычно проходят свою «посвящение» неофиты - люди, которые впервые принимают участие в этнографической экспедиции.