Поздравление с Днем работников рекламы на украинском языке

Выбрано 4 с 69

Щиро вітаємо усіх причетних із професійним днем працівників реклами. День працівника реклами – професійне свято всіх творців реклами,
рекламодавців, маркетологів і піарників. Кому цікава історія – це свято відзначається з 1994 року. Але за такий нетривалий час свого
існування свято встигло стати вагомим приводом поговорити про те, яке місце в нашому житті займає реклама.
«Реклама – двигун торгівлі», – крилатий вираз, який І. Ільф і Є. Петров вклали в уста незабутнього героя
«Дванадцяти стільців» Остапа Бендера. А значить, 23 жовтня – це день творчих людей, які вносять неоціненний вклад у розвиток торгівлі і, відповідно, економіки країни. Тож недивно, що роздуми стосовно значення реклами і її ролі в економічних процесах, ринок і краще позиціонування на ньому бізнесу.
Натхнення у роботі, благополуччя, миру, злагоди. З професійним святом.
#1
Поздоровляю рекламістів!
Бажаю: креативних дизайнів, відмінних ідей, неперевершиних рішень, щедрих клієнтів.
#2
Вітаємо всіх рекламістів, маркетологів і піарників із професійним святом!

Сьогодні важко уявити наше життя без реклами, адже вона присутня всюди: на вулиці, у транспорті та магазинах, по телевізору та в Інтернеті. Деколи вона дратує, деколи дивує, а інколи допомагає скоротати час у транспорті. Проте безперечно реклама привертає нашу увагу, адже її головна мета незмінна — запам’ятати товар і зрештою зробити покупку. Недаремно ж кажуть: «Реклама — двигун торгівлі».

Тож у цей святковий день хочеться побажати вам яскравих ідей, неперевершених рішень, щедрих клієнтів і, звичайно, здоров’я, щастя та любові.
#3
Вітаємо наших рекламістів із професійним святом! Бажаємо натхнення, креативності, неординарності, цілеспрямованості й працьовитості.
#4
Ближайшие праздники
24 мая
25 мая

Тариф L на 3 міс.

День работников рекламы

День работников рекламы (День рекламиста)

День рекламиста, или День работника рекламы - праздник всех рекламистов, маркетологов и пиарщиков, отмечается с 1994 года. Обычно в этот день происходят праздничные тусовки в ночных клубах, где бурно отмечается профессиональный праздник. Слово «реклама» произошло от латинского «reclamare»-выкрикивать. По свидетельствам культурологов, в античности и средневековье духовная жизнедеятельность общества проявлялась преимущественно в устной форме. Это подтверждается преобладанием устных вариантов рекламных текстов.