Поздравление с Днем работников местной промышленности

Выбрано 4 с 4

Місцева промисловість вся радіє -
І на очах у всіх неначе молодіє,
Адже сьогодні - професійне свято,
І лине звідусіль вітаннячок багато.
Хай кожна мить буде повна надії,
Щоб збулися всі потаємні мрії!
Удачі, натхнення й духовного росту,
Хай буде в житті усе легко та просто!
#1
Шановні працівники місцевої промисловості!
На місцевих промислових підприємствах, які є сьогодні практично у кожному місті, працюють досвідчені спеціалісти галузі: дизайнери, модельєри, технологи та інші висококваліфіковані робітники. Підприємства здатні забезпечити споживачів продукцією, що задовольняє вимогливі смаки та потреби у виробах домашнього вжитку.
Уряд поважає та цінує нелегку працю всіх трудових колективів і щиро бажає вам успіхів у освоєнні нових сучасних технологій та укладанні вигідних угод.
Бажаю вам міцного здоров’я, добра і благополуччя. Нехай щедра доля не обминає вас і ваші родини!
#2
В першу неділю червня, згідно Указу Президента від 20 серпня 2002 року, наша держава відзначає – День працівників місцевої промисловості. В цей день ми вшановуємо Вас, працівників місцевої промисловості ,Вашу працю, адже місцева промисловість робить вагомий внесок, як у регіональний так і в загальнодержавний бюджет.
У цей непростий час, працівники місцевої промисловості докладають значних зусиль для забезпечення потреб місцевого населення необхідною продукцією.
Всупереч всім труднощам у Вас вистачає витримки вистояти і зберегти свій виробничий потенціал.
Зичу Вам зустріти професійне свято з гарним настроєм і переконливою впевненістю у нових трудових здобутках. Низький Вам уклін за Вашу сумлінну працю, добра, злагоди, благополуччя Вам і Вашим родинам.
#3
Шановні працівники легкої промисловості!
Прийміть сердечні вітання від імені обласної державної адміністрації та обласної ради з нагоди Дня працівників місцевої промисловості.
З року в рік промисловці краю нарощують обсяги виробництва, оновлюють технічні та технологічні лінії, дбають про поліпшення якості та розширення асортименту готової продукції, підвищення її конкурентоздатності.
Віримо, що наші жителі краю демонструватимуть повагу до місцевого виробника, віддаватимуть перевагу саме вашим виробам, зігрітим теплом умілих рук та любов’ю до рідного краю. Не маємо сумніву, що товари з фірмовою маркою нашого міста займуть гідне місце на світових ринках.
Завдяки Вашій наполегливій праці, високому професіоналізму, відповідальності за доручену справу економіка нашого краю виходить на новий рівень розвитку, зростає родинний добробут та достаток.
Бажаємо вам, шановні виробничники, вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і життєвих гараздів. Нових трудових перемог вам та високих звершень на благо рідно міста та України!
#4
Ближайшие праздники
25 июня
27 июня
28 июня
30 июня

Тариф L на 3 міс.

День местной промышленности

День работников местной промышленности отмечается в Украине согласно Указу Президента (№ 726/2002, от 20.08.02 г.) ежегодно в первое воскресенье июня. Местная промышленность в Украине как отрасль была создана в 1934 году. На протяжении своего существования она претерпела ряд организационных преобразований и в последние годы доперестроечные была подчинена республиканскому отраслевому министерству и областным органам исполнительной власти.

Деятельность 250 небольших промышленных предприятий с численностью работающих 50 тыс. человек направлена, главным образом, на обеспечение местных товарных рынков конкурентоспособными товарами массового спроса. Предприятия местной промышленности производят широкий ассортимент продукции, насчитывающий более 15 000 наименований товаров хозяйственного потребления и бытового назначения.