Поздравление с Днем работника фондового рынка Украины

Выбрано 3 с 3

Щоб лилась ріка фінансів без зупину цілий час
Необхідні капітани на фінансовий баркас.
Капітанам фондового ринку ми здоров'я побажаєм
І для стійкості від стресів ми по вінця наливаєм.
Що би акції не впали, та дефолту не зазнали.
#1
Шановні колеги!

Від імені Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку і від себе особисто вітаю Вас з Днем працівника фондового ринку!

Сподіваюсь, що у цей день кожний із Вас відчуває урочистість моменту та усвідомлює важливість внеску кожного в розвиток вітчизняного фондового ринку та економіки країни в цілому.

Перш за все, хочу подякувати всім і кожному за плідну та ефективну співпрацю, завдяки якій відбувається переосмислення місця та ролі фондового ринку. Відрадно, що ми з Вами є свідками та учасниками цього процесу. Переконаний, що все це стало можливим завдяки постійному діалогу регулятора та усіх зацікавлених державних та громадських установ, а також учасників ринку, завдяки якому Комісія отримує свіжі ідеї та погляди при впровадженні своїх ініціатив, відпрацьовує шляхи вирішення актуальних питань.

Тож бажаю Вам інтенсивного зростання українського бізнесу, позитивних настроїв інвесторів та розвитку економіки країни в цілому! Нехай наші спільні зусилля дадуть можливість пишатися ситуацією на фондовому ринку України!

Успіху, наснаги, оптимізму та благополуччя!

З повагою, Голова НКЦПФР Дмитро Тевелєв
#2
З професійним святом Вас працівники Фондового ринку!

У цей святковий день бажаємо Вам професійних успіхів, динамічного розвитку і процвітання! Доброго здоров'я, здійснення задуманих планів, удачі в усіх добрих справах і починаннях, благополуччя, творчого довголіття і гармонії в особистім житті! Славних справ і здійснень Вам у майбутньому, оптимізму, радості та гарного настрою у святковий день!

Дякуємо Вам за професіоналізм, витримку та терпіння.

І наостанок короткий анекдот
Трейдер трейдерові:
- Скільки буде двічі два?
- А ми продаємо чи купуємо?
#3
Ближайшие праздники
25 июня
27 июня
28 июня
30 июня

Тариф L на 3 міс.

День фондового рынка

Фондовый рынок (рынок ценных бумаг) - часть рынка капиталов, где осуществляются эмиссия, купля и продажа ценных бумаг. Согласно Указу Президента от 11 марта 2008 № 202/2008 День работника фондового рынка Украины отмечается ежегодно 12 июня.

Фондовый рынок представляет собой абстрактное понятие, служащее для обозначения совокупности действий и механизмов, делающих возможными торговлю ценными бумагами. Его не следует путать с понятием фондовая биржа - организация, которая предоставляет возможность для осуществления торговых операций и сведения вместе покупателей и продавцов ценных бумаг.