Поздравление с Днем телевидения прозой на украинском языке

Выбрано 6 с 32

Шановні працівники театрального мистецтва, сподіваємося, що Ваш постійний творчий пошук і надалі буде направлений на збереження, примноження кращих театральних традицій і подальший розвиток сценічного мистецтва в ім'я відродження духовності в нашому суспільстві.

Щиро бажаємо всім Вам здоров'я, натхнення, втілення найсміливіших творчих задумів, нових яскравих постановок, благополуччя, любові і визнання глядачів!
#1
Шановні театральні діячі та працівники театрів!

Українська театральна традиція напрочуд потужна і багата, згадати хоча б славетні імена таких корифеїв вітчизняної культури як брати Тобілевичі, Марія Заньковецька, Лесь Курбас, Гнат Юра, Наталя Ужвій та безліч інших. Творчі надбання цих митців знаходять своє втілення, продовжують розвиватися у сучасній театральній школі, багатій талановитими особистостями.

Наш національний театр – це справжнє багатство, це неповторне обличчя української духовності. Водночас театральне мистецтво є своєрідним дзеркалом, у якому відображуються характерні особливості життя суспільства, його прагнення, духовний та інтелектуальний потенціал, негативні й позитивні тенденції його розвитку.

У Міжнародний день театру щиро вітаю всіх театральних діячів, працівників театрів, усіх, чиє життя пов’язане з театральною сферою, з цим прекрасним святом. Від усього серця бажаю Вам натхнення, благодатних умов для розвитку Вашого таланту, втілення творчих задумів, для плідної та успішної праці на творчій ниві.
#2
Вітаю з міжнародним днем театру!
27 березня – Міжнародний день театру. Він є універсальною мовою спілкування людини з буттям. Одне з найстаріших мистецтв, він завжди є осмисленням актуального і реакцією на нього. Театр залишається надією гуманізму, дає людині шанс зберегти і утвердити гідність, дає шанс на виживання. Неоціненну роль в утвердженні гідної постави української нації відігравали і продовжують відігрівати театри України. Починаючи від Садовського, Заньковецької, корифеї українського театру до Стригуна, Жолдака та багатьох інших, які, продовжуючи світову, утверджують національні традиції українського театру.
Ми шлемо найщиріші вітання з Міжнародним днем театру усім театральним діячам, театрознавцям та людям, чиє життя і робота пов’язані з театральною сферою.
#3
Шановні митці-театрали!
Високо цінуючи ваш талант і самовіддану працю на ниві театрального мистецтва, значний внесок у зміцнення духовності українського народу, бажаємо міцного здоров’я, наснаги для нових творчих злетів в ім’я збагачення національної скарбниці сценічного мистецтва, а також для гідного продовження традиції своїх видатних предків.
Хай сумлінне служіння мистецтву і рідному народу буде й надалі для вас джерелом високого натхнення і нових творчих досягнень.
У Міжнародний день театру вітаємо всіх, чиє життя нерозривно пов’язане з мистецтвом, хто силою свого таланту розкриває в людях їх найкращі якості, вчить вічним істинам добра і краси.
#4
Дорогі друзі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Не можна уявити сьогоднішній день без оперативного зв’язку. реальна можливість узгодити ділові питання, дістати необхідну інформацію, знайти, врешті-решт, одне одного на будь-якій відстані – це ваша заслуга, шановні зв’язківці!

Незважаючи на прогрес у розвитку засобів електронного зв’язку, роль пошти у житті суспільства постійно зростає. Важко передати радість довгоочікуваної вісточки від знайомих і рідних, яку дарує колектив поштовиків району.

Бажаємо всім вам впевненості у завтрашньому дні, мужності та сил у вашій нелегкій роботі. нехай він приносить вам почуття гордості за важливу та потрібну людям справу, якій ви присвятили своє життя. Від щирого серця зичимо вам міцного здоров’я, особистого щастя. Нехай збуваються всі ваші мрії та задуми!
#5
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Ми вдячні вам, адже щоденно приходите в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій у світі, допомагаючи людям відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування.

Бурхливий розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо — невід’ємна складова сучасності. Нині й у житті держави, й у житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації та зв’язку стрімко зростає. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських та світових стандартів демократії.

Вагомою суспільно необхідною є творча праця теле- та радіожурналістів, а також тих, хто працює разом з ними, залишаючись поза кадром чи радіоефіром. Віримо, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв’язку докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування наших громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події, для побудови в Україні інформаційного суспільства.

Бажаємо Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!
#6
Ближайшие праздники
30 ноября
1 декабря
3 декабря
4 декабря

Тариф L на 3 міс.

День телевидения

Всемирный день телевидения 17 декабря 1996 года Генеральная Ассамблея провозгласила 21 ноября Всемирным днем телевидения в ознаменование даты проведения первого Всемирного телевизионного форума в Организации Объединенных Наций.

Государствам было предложено отмечать этот день, обмениваясь телевизионными программами, посвященными таким проблемам, как мир, безопасность, экономическое и социальное развитие и расширение культурного обмена. Хотя сам праздник стали отмечать не так давно, история ТВ началась примерно 80 лет назад. Первые эксперименты с использованием электронных лучей для передачи и приема изображения на определенные расстояния проводились еще в начале 20-х годов ХХ века в США, Японии и Советском Союзе. В 1933 году американскому инженеру российского происхождения Владимиру Зворыкину удалось изобрести катодную трубку, которая и до сих пор является главной частью большинства телевизоров. Благодаря открытию Зворыкина, уже в 1936 году были начаты регулярные телепередачи в Великобритании и Германии, а в 1941 году - и в США. Однако лишь в 50-е годы телевещание получило массовое распространение в Европе. В большинстве развивающихся стран собственные государственные и частные телекомпании возникли еще позднее, в 60-х - начале 70-х годов. Сегодня в мире не осталось государств, не охваченных телевещанием. К наиболее крупным телекомпаниям мира относятся: CBC, NBC, ABC - в США; BBC, ATV - в Великобритании; РАИ - в Италии; NHK - в Японии; ЦДФ - в Германии. История отечественного телевидения ведет свое начало с экспериментальных трансляций телепередач, которые велись из Москвы уже в 30-х годах по системе малокадрового механического телевидения. В 1932 году состоялась первая передача движущегося изображения. В 1937 году был организован первый телецентр на Шаболовке. С 1938 года он осуществлял экспериментальное телевещание на основе электронных систем, а с 1939 года началось регулярное телевещание. Первой передачей стала демонстрация фильма об открытии 18-го съезда ВКП (б). В дальнейшем активному развитию телевидения в Советском Союзе помешала война. За два дня до ее окончания - 7 мая 1945 года - телецентр на Шаболовке возобновил трансляции передач, а 15 декабря того же года первым в Европе начал регулярное телевещание два раза в неделю.